Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emilii kérdése:

Mit tegyek? Van egy fiú aki tetszik 2x járni is akart velem de én nem jöttem vele össze féltem vagy nem tudom utána barátnője lett és rájöttem hogy szerettem de már késő ez 6 hónapja történt és még mindig nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Fogadd el, hogy ezt elb*sztad. Bocs, de ez a helyzet.
2012. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó tudom hogy elb*sztam de elfelejteni sem tudom főleg hogy egy suliba is járunk nap mint nap látni a barátnőjével..
2012. aug. 30. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
semmit, rászabtál, legközelebb jobban figyelj
2012. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
True story!
2012. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

EEh, na jó hát ez tényleg elég nagy,, baklövés volt. Akkor már legalább a másodiknál összejöhettél volna vele, ha már akkor éreztél valamit.


Félni meg ettől butaság, FŐLEG így hogy egyértelmű hogy tetszel neki, aaz elutasítástól az teljesen más. Hát nehéz, az fix, de sajnos lehet nem tudsz már ezzel mit kezdeni, max hogy megvallod neki, hogy te szereted őt, és bocsi hogy akkor nem jártál vele. Ennyi, aztán reménykedhetsz, és add a legjobb önmagadat.

2012. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

így jártál most max annyit tudsz tenni ha elválnak akkor rámész de kétlem hogy járni akarna veled legközelebb.

(ui: nem Cyntia vagy ?)

2012. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és nem Cyntia vagyok!
2012. aug. 30. 13:45
 8/9 harleynagyi ***** válasza:
felejtsd el es keres egy masikat , Meg tanultad hogy ne akor kelljen valaki mikor mar mas szerezte meg .
2012. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, elbasztad, ha tényleg szeretett, akkor visszamegy.. de kevés az esély.. Velem is ez volt..
2012. dec. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!