Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 18 év alattiak, akinek van...

18 év alattiak, akinek van saját lova, ő egyedül gondozza, meg tud csinálni mindent egyedül? (a családban ő az egyetlen lovas) Van ilyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen van!De kijár nekem is egy-két szabadnap;)

am nálunk (majdnem)mindenki lovas.

2012. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek: A lovak mellett sajnos nincsen szabadnap ;)

Nekem nincs saját lovam 1 év múlva lesz,valószínűleg az egész szabadidőmet mellette fogom tölteni :)

De nekem ez a legörömtelibb időtöltés a világon.

2012. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De van amikor másra bízom a lovamat,persze a szüleimre,de csak annyi hogy etessék meg vagy ilyesmi
2012. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már 18 vagyok, de 15 évesen kaptam a lovat. Attól függ mit értesz a minden alatt? Megetetem őket, kipucolom a helyüket, szénát, szalmát bontok és berakom, hogy könnyebb legyen utána, almolni, szénázni. Az elején én csináltam a legtöbb dolgot a lovakkal. Suliból adódóan, reggel nem én etettem és nem én vittem ki a lovakat a karámba. Mostmár egyre többmindent segítenek megcsinálni itthon. Beletanultak a szüleim :D
2012. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van kettő is :) ballagásomra kaptam az egyiket a másikat utána. Apukám is lovas valamennyire így szerencsére tud segíteni. Reggel általában ő etet meg délben ha tud mert van hogy csak 2 után érek haza... Azon kívül én takarítok ki alattuk, lecsutakolom őket, felszerelem őket, Lelovagolom őket, este etetek.
2012. szept. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok tavaly kaptam egy lovat, aki itthon van nálunk. A családban én vagyok egyedül lovas, szóval én csinálok vele mindent. Reggel én megyek etetni, télen, nyáron,esőben,hóban...én trágyázom stb. A szüleim féltek h nem fogom bírni egyedül de minden akadályt ügyesen vettem, nagyon büszkék rám.Apukám igaz néha szokott segíteni de fizikai munkában pl: ha a zab elfogy az istállóból akkor hoz nekünk a tárolóból, vagy széna bálát kell begurítani a helyére stb. Szóval én mindent megtudok csinálni egyedül, igaz nincs a haverokkal városban lógás stb., de nekem nem is hiányzik, én egy igaz barátot találtam a lovam személyében:) és nekem ez bőven elég én ebben az élet stílusban megtaláltam a boldogságot.
2012. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyik barátomnál van bértartásban, még a lovam meg se volta lovam, már jóba voltunk egymással jelenleg 14 éves vagyok és egy éve kaptam a kisbérifélvéremet, és a családunkba senki se lovas
2012. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tarsd felesben.Ha találsz egy jó barátnőt/barátot aki szereti a lovakat sztem próbáld meg.
2013. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!