Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van erre vmi megoldás?

Van erre vmi megoldás?

Figyelt kérdés

3 lovam van: 1 kanca és 2 herélt. Idén nyáron engedtük őket össze, azóta együtt vannak. A kanca folyamatosan harapja, kergeti a fiát, a másikkal jól elvan. Mit lehetne csinálni, hogy odaengedje enni, és ne kergesse, harapdálja ennyire? Esetleg el kéne vinni a kancát?

Tudom, hogy ez náluk természetes, meg kell lenni a rangsornak, ezzel nincs is semmi baj, de ő állandóan "bántja"


2012. szept. 25. 08:41
 1/5 anonim válasza:
építs 1 kerítést ezzel elválaszthatod őket
2012. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az egymástól való elzárás a legjobb, de én sem tudom mit kellene csinálni!
2012. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet vele csinálni. Ha hosszabb ideje együtt vannak és még mindig bántja, ez már nem is fog javulni. Ilyen esetben csak a külön karámba tétel lehet a megoldás.
2012. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kancám és egy heréltem van. Általában elvannak együtt. Vannak olyan napok amikor a herélt egyáltalán nem tűri meg maga mellett a kancát. Ha kapnak a karámba szénát, akkor mindig két kupacba kapnak, különben elhajtaná. Nálunk is van, hogy néha megkergeti, megharapja, megrúgja. Ha nem hajtja egész nap és elég nagy a karám, akkor szerintem maradhatnak együtt. Nálunk nem szokta kergetni csak elhajtja maga mellől. Kaját mindig több kupacba kapjanak.
2012. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köretető kell nekik, akkor egy idő után megunja, hogy körbe-körbe kergesse. Csak legyen olyan 2 méter átmérőjű.
2012. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!