Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haladó lovasnak milyen ló való?

Haladó lovasnak milyen ló való?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kb. 4 éve beléptem a Haladó osztályba a lovasok között,tudok mind a 4 jármódban tökéletesen lovagolni,terepen,pályán egyaránt,ugratni 2 hónapja kezdtem.Saját lovam nincsen,de már egy éve gondolkodok egyben...jövőre talán...álmaim valósulnak.

Milyen ló való nekem?

(azokat nézzétek amit felül írtam,és még kicsit milyenre gondoltam:

Melegvérű,Ló;nem póni,Kanca,Színe lényegtelen,lehetőleg ugróló,fejformája:lehetőleg nem kosfejű legyen.)


Linkelhettek,de csak egy fajtát vagy egy kis leírást várok!A ló korát is kérlek a profi lovasok határozzák meg milyen való nekem.Várom a válaszokat!



2012. szept. 26. 17:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a haszontalan válaszokat. :D

Nagyon jól esik,hogy itt senki sem tud rendesen válaszolni.

Aki nem a kérdésre válaszolt,nem is lovas.Inkább csak valaki olyan aki a lovaglással fel akar "csapni".

Szégyen.

És a 4 jármód:

lépés,ügetés,vágta,galopp.A hátralépés nem jármód.csak hogy tudjátok,és köszi a hintalóból már kinőttem.

2012. szept. 27. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!