Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás szemüveggel?

Lovaglás szemüveggel?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megoldani?
2012. szept. 29. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó drágán, kontaklencse, vagy törésálló (sport)szemüveg kell.
2012. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már évek óta rendes szemüvegben lovaglok, a lencsét nem bírja a szemem. 1x volt probléma, amikor a ló két lábra állt, és megfejelt, hiába hajoltam ki oldalra, akkor eltört a szemüveg, és kicsit megkarcolta az orrom. szerencsére komolyabb probléma nem volt.
2012. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen szemüveged van? Mert ha nem olyan erős, és végülis nélküle is látsz rendesen csak pl. jobb olvasáshoz felvenni meg ilyenek akkor lovagláshoz hanyagolható :)


Ha erős szemüveg kell akkor pedig lovaglásra ajánlatos beszerezni egy kontak lencsét.

2012. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig szemüvegben lovagolok, eddig sosem volt baj belőle.
2012. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
ha képzett lovon lovagolsz semmi akadálya... én is már vagy egy éve abban lovagolok és még nem volt semmi... de ha ficánkol a ló , ijedős vagy ilyesmi akkor sztem ha jót akarsz magadnak inkább ne....
2012. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát...Én eddig mindig sima szemüvegben lovagoltam, de lehet kapni sportboltban kb 500 Ft-ért, amit a szemüveg szárára kell ráhúzni, és jó erősen megtartja a fejeden..:D
2012. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ismerőseim akik szemüvegesek, ők abban lovagolnak, és is sz vagyok, de én félek h öszetöröm egy esésnél :) szerintem ha neked se nagyon rossz a szemed, akkor nyugodtan vedd le, ha nem látszz nálküle, vagyél kontaktlencsét :)
2012. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Terepet vinni azért a -3-as szemüvegem nélkül nem lenne jó :)

De mondjuk ha ilyen negyedes, feles, akkor simán leveheted.

Mondjuk volt olyan lovarda, ahol levetették velem, holott elég birka lovak voltak :)

2012. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!