Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten keresek olyan...

Budapesten keresek olyan lovardát, vagy lótartó gazdit, akinek nincs ideje lelovagolni lovait. Ismer valaki olyan embert akinek efféle igénye volna?

Figyelt kérdés

Jómagam szívesen vállalnám hogy segítek, hiszen egyrészt szeretek lovagolni, másrészt tökéletes lenne önmagam fejlesztésére is. Természetesen mint szívesség tenném, tehát olyan ember kell, aki nem kér érte pénzt. ( máskülönben egy lovardába mennék :) )


Köszönöm



2012. okt. 1. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg adj fel lovasok.hu-ra ilyen jellegű hirdetést :)
2012. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtettem, köszönöm a tanácsot, de ettől még továbbra is várom hátha itt is van jelentkező. :)
2012. okt. 2. 08:25
 3/4 anonim válasza:
Ritka az ilyen mint a fehér holló.. Én 2 évig voltam így, hogy gondoztam egy lovat, és cserébe lovagoltam rajta.. Az sem kismunka. Manapság sokan keresnek ilyet, de kevesen találnak.
2012. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
06308369441 ezen a telefonszámon próbáld meg! én ennél az embernél gondoztam kettő lovát! én etettem itattam, ganéztam, meg stb... és én futtattam is őket! szóval én lovagoltam rajtuk, és még fizetett is mellette! próbáld meg! és nyugodtan hivatkozz erre a névre: Koni vagy Konrád! mindegy melyik nevet mondod mert mind a kettőröl tudni fogja h ki vagyok! , de próbáld meg! lehet h felvesz!
2012. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!