Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi róla a véleményetek?

Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Gánt fedezőménről mi a véleményetek?


Kép róla: [link]


Származása: [link]



2012. okt. 15. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Híjj ezt a lovat láttam facen. Nagyon állat ez a ló. Nagyon ott van. :)) Elfogadnék tőle egy csikót ha lenne egy hasonló alkatú kancám. Vagy akár telivérrel is keresztezném. Ennek a lónak csak jó csikója lehet. Persze ha örökíti is megfelelően a géneket.
2012. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem semmi ahogy kinéz, én is elfogadnék egy csikót tőle :D
2012. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
több gánt csikót is ismerek, lovagoltam is kettőt. mindenki nagyon sztárolja, de én nem vagyok elájulva tőlük. elég agybeteg lovak mind, és nagyon mokány, zömök testalkatúak. rengeteg csikóját árulják most is a lovasokon, a szomszédunkban is van egy eladó gánt csikó, 4 éves, komoly darab.
2012. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiszemeltem egy lovat magamnak, ő az apja, alkatot méretet tőle örökölte.:)
2012. okt. 15. 21:51
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, több Gánt is van, ugyan arra gondolunk?:D

Személyesen láttam és ismerek többet is, van egy hely ahol rengeteg ló van tőle, és nem semmi lovak.

2012. okt. 15. 21:53
 6/8 A kérdező kommentje:
"Elég agybeteg lovak"? Akkor neked pont sikerült kifognod őket? Gánt mén létére nagyon könnyen kezelhető stb. Akiket én ismerek tőle azok is, volt egy csikó, nyerget meg lovast még nem látott, a gyerek feldobta rá a nyerget már lovagolta is. Azért az sem mindegy ki az anya. Tenyészteni tudni kell.
2012. okt. 15. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a feje nagyon tetszik, de a teste már kevésbé. :/

Ámbár én inkább igásló-párti vagyok, de meg kell hagyni, pompázatos ló! :)

2012. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)

Nekem épp az alakja tetszik, jó "kis" ugróló.:)

2012. okt. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!