Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Futott telivérről vélemények?

Futott telivérről vélemények?

Figyelt kérdés

Én eddig úgy hallottam, hogy főként egy már futott telivérnek később gondjai lehetnek a lábával.

Most olvasom, hogy valaki azt írja, hogy a telivérnek a legerősebb stb. Most akkor melyik igaz?



2012. okt. 27. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem galoppról hozott telivérem van, most 15 éves, semmi baja a lábának, vigyázni kell rá, ez a trükk
2012. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, értem.


És ugratsz vele? Vagy csak síkmunka? Ugratásra tett ki képet valaki, egy futott angol telivérről és egy shagyáról akivel ugratnak is, és akkor írta az illető, hogy az angol telivérnek erősebbek a lábai.

2012. okt. 27. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően versenyeztették, nem hajtották agyon, vigyáztak a lábaira, akkor ugrathat is, nem lesz semmi baja.
2012. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
első vagyok, én ugratok is vele, igaz nem versenyszinten, nagyon sok múlik azon, hogy ésszel versenyzett-e
2012. okt. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2012. okt. 28. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lovamat a versenypályáról hoztuk 3 éve. Semmi baja nincs a lábának. Ugrunk vele és tökéletes hobbi lovacska. :)
2012. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnőmének rossz a lába.

Egyede válogatja egyébként, a megfelelően tenyészett, tréninezett és versenyeztetett ló lába valószínűleg jó.

2012. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha jól át van lovagolva akkor tökéletes hobbiló:) bár lótól is függ, mennyit bír a lába kemény vagy puha talajt bírja stb..
2012. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!