Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pesten jó lovarda? Vélemények...

Pesten jó lovarda? Vélemények ezekről?

Figyelt kérdés

engem a lovaglás érdekelne, egy ismerősömet meg a bértartás. ezek a lovik lennének megközelíthetők nekünk:

Kőbányai lovasklub

: [link]

cinkotai lovasudvar:

[link]

és a nemzeti lovarda,ahol nem tudom hogy van e lovaglás,illetve bértartás.

ha ismered valamelyik hejylet, mondanál róla véleményt? köszi előre is :)



2012. júl. 26. 15:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

és még a favorit lovardát kihagytam:

[link]

2012. júl. 26. 15:36
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
a Favoritot ismerem, azt semmiképp sem ajánlanám ha LOVAGOLNI szeretnél tanulni, a többit nem ismerem.
2012. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem miért nem? én már tudok lovagolni nagyjából, szóval nem megtanulni szeretnék. inkább csak lovagolni, terepre járni. igy se ajánlod?
2012. júl. 26. 17:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Én egy másikat tudok ajánlani: Pesten van és nekem nagyon tetszik: Akadémia lovasiskola. És bértartás is van, és a bértartásba beletartozik a járatógép használata.
2012. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én ugy hallottam,hogy az veszélyes környéken van (valami kiserdő), vagy rosszul hallottam? és ez hanyadik kerületben lenne? mert nekem a 7.-ez kellene közelebb eső lovarda
2012. júl. 26. 18:14
 6/18 anonim ***** válasza:
A cinkotait felejtsd el, ha jót akarsz magadnak de nagyon gyorsan!! Ha szeretnéd tudni miért akkor privátban szívesen leírom.
2012. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Na az Akadémia a másik amit tanácsos elkerülni :"D


De haladjunk szép sorjában.

Lovagolni sosem tudsz, mindig csak tanulsz! :) Mindig van mit tanulni, 100%-osan senki nem tud lovagolni ezért nem volt még 10.00 pontos stílusverseny, 100%-os díjlovas program, stb.

Az más dolog, hogy fent maradsz mind három járdmódban, stb. De lovagolni... Azt sosem tanulsz meg igazán, holtodig próbálod elsajátítani.

A Favorit is csak egy gyenge bérlovarda, gyenge iskolalovakkal, mennek egymás után mint a vonat, neked semmit sem kell csinálnod csak le - föl mozognod. Náluk akkor tanultál meg lovagolni, amikor már nem a nyeregkápába, hanem a ló szájába kapaszkodva vagy képes fent tartani magad ;)

Nagy vonalakban ennyi...


Az Akadémia ugyanez, csak az még veszélyes környék is, CSAK kocsival járjon arrafele az ember ha már teheti, sorjában állnak a prostituáltak az úton... És ahol ott az alkalmazott, nincs messze a főnök sem... (vagyis a str*ci valahol ott ólálkodik nem messze)

Egy erdő közepén van a lovarda, jó 15 perces séta, és nem csak a lovasok fordulnak meg ott... Valamint a busz is elég bizonytalanul jár.

2012. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
bocsánat ,félreértettetek.nem azért irtam,hogy már nagyjából tudok lovagolni,mert nagymenőzni akartam.tudom,hogy van mit fejlődnöm CSAK, nekem azért kellene a lovarda,hogy ló közelében legyek. most megyek fel egyetemre Pestre,de hétvégén jövök haza a lovamhoz , és még külön oktatóhoz is járok otthon. szóval csak ezért érdeklődtem. akkor egyiket se ajánljátok?
2012. júl. 26. 22:59
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Persze, én sem gorombáskodni akartam, ne értsd félre. :)

Én az Akadémiát és a Favoritot ismerem, azokat inkább kerüld el.

2012. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csömöri kisfedeles?
2012. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!