Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen? Össze vagyok...

Mi legyen? Össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés
Van egy ló bele szerettem de a lovardában sokaknak a kedvence.A legjobb barátnőmnek annyit meséltem hogy pl.milyen jó az ügije,vágtája stb. hogy most ő is ki szeretne próbálni!Mivel tényleg a legjobb barátnőm ezért nem vagyok féltékeny de fura dolog főleg ha ő is megszereti és majd együtt lovagolunk!Ebben az a rosszab hogy egy ismerősömnek is a kedvence ezért amikor megtudta elég furán viselkedett velem!És most akkor a lelkifurdalás van bennem és annyira össze vagyok zavarodva! Most mi legyen?Keresek másik pacit vagy mi?

2012. okt. 29. 20:17
 1/8 anonim válasza:
9%
elöszöris..te lóvagy? :O mert ha igen akor ne engedd hogy más is ráüljön a másik lovacskára xd
2012. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes kipécézni magadnak egy lovat. Nem a tiéd, lehet, hogy holnap gondolnak egyet és eladják. Érzelmileg elég szarul tud esni. Tudásodnak is jót tesz ha minél több lovon ülsz. Szerintem cserélgessétek a lovakat. Néha te ülsz rá néha más. Nálunk ilyen sose volt, hogy kedvencen lovagolunk. Amit mondanak az van és nincs nyavalygás :D Persze mindig van olyan ló, hogy rajta de jó ülni, arra szeretnék, de ha edző mást mondd akkor el kell fogadni. Ha érti a dolgát az edző, akkor nem véletlen arra ültet amelyikre.
2012. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom evvel tisztába vagyok soha nem is nyavajgok az óktatomnak de egyszerűen van benne valami!:)
2012. okt. 29. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
És persze pont ezt mondja minden második csaj a lovardátokban... ( :( ) Fogadd el, hogy semmit sem tehetsz! Ne próbáld 'kisajátítani', mert semmi értelme. Heti kb. 2 órát ülhetsz rajta, de azon gondolkodtál már, hogy a többi 166 órában kik lovagolják? Semmi értelme 'kedvencet' választani... :/// Hacsak nem egy olyat választasz, amelyiket senki sem kedveli igazán...
2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarom kisajátítani komolyan és ez nem csak ilyen ,,véd meg magam duma"!De amikor elkezdenek velem bunkoskodni mert az ő kedvenc lova pl.az enyém is az azért roszul esik.Nem lovagolják olyan sokan mint a többi lovat de azért elég sokan!
2012. okt. 29. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy olyan helyen, ahol sokan lovagolnak több embernek is lesz lehet ugyanaz a kedvenc lova, de ezen nem szabad veszekedni, sem megsértődni meg semmi. Sajna ez van, ehhez fel kell nőni. Viszont nézd azt, hogy minél több lovon lovagolsz, annál nagyobb tapasztalatod lesz. Én is nyáron eljártam egy loviba és elég sok lovon lovagoltam, de elhatároztam, hogy egyikhez sem fogok túlságosan ragaszkodni. Egy ló volt amelyiket megkedveltem, mikor elbúcsúztam azt kértem rajta tölthessem az utolsó alkalmam, de nem tutujgattam állandóan.


Szóval emiatt ne érzed magad rosszul, tudomásul kell venni, hogy mások is szeretik a kedvencedet.

2012. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az van, hogy arra ülünk fel, amire az edző mondja. Lehet hogy 5x egymás után ugyanarra, de lehet hogy mindig másra. És ez így van jól. Elhatároztam, hogy amíg nem lesz saját lovam nem próbálok kötődni egyik lóhoz sem. Úgy vagyok velük, hogy ló ló és kész. Mindegyiket ugyanúgy kedvelem, felülök rájuk minden szájhúzogatás nélkül és kész. Főleg hogy hozzánk elég sokan járnak. Persze nekem is van "kedvencem" amelyik pacin jobban szeretek lovagolni de én mindnek örülök, bármelyiket is kelljen lovagolnom.


Gondolom 10-14 év körüli lehetsz, ez egy normális dolog ilyen korban, hogy próbálsz találni egy olyan lovat amit szeretsz és ő is téged. Hidd el, ebből ki fogsz nőni :) Ülj minél több lovon,e ezzel is fejlesztve a tudásod és élvezd a lovasórákat :)

2012. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi!:)
2012. okt. 31. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!