Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom. 4 éve szeret, nem múlik el nála. Próbált mindehogy elfelejteni, volt hogy megbeszéltük, hogy akkor inkább nem is beszélünk, hátha kiver a fejéből. De nem ment. Többször pofára is ejtettem, sőt látta többször, hogy mással vagyok, fájt neki. Ezzel az volt a célom, hogy megutál átmenetileg, és kihabarodik belőlem. De ez se úgy jött össze, ahogy gondoltam.

Tulajdonképpen egy dolog zavar vele kapcsolatban, és az az életmódja. Családja nagyon rossz, cigizik, iszik, drogozik. Utóbbit miattam próbálja otthagyni több-kevesebb sikerrel. Viszont ez engem nagyon taszít. Főleg, hogy tudom, milyen iszonyatosan normális ember ő valójában. Nem egy túl helyes srác, de nem is csúnya. Majdnem minden nap beszélünk, viszonylag gyakran találkozunk is. Tulajdonképpen nem tudom lehetne-e belőle több, de nem merem megpróbálni se, mert az utána lévő helyzettől rettegek. Valamint ugye nem tolerálom a drogozást ilyen szinten. Nem tudom megmondani, mi az, ami mégis a pozitív irányba lök engem. Ugye nem a sajnálat?



Nem bírom tartani ezt az állapotot.


2011. dec. 6. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnálatból ne legyél vele. Az csak neked lenne rossz. Azt írtad, hogy nem tolerálod a drogozást ilyen szinten, arról meg nem írtál, mit és mennyit fogyaszt. Engem is elítélnél, ha azt mondanám drogozok (már ha ismernél és nem tudnád rólam)? Pedig soha nem látnád, nem vágnád le semmiből. Na nem azért, mert annyira király vagyok, hogy nem látszik rajtam mikor be vagyok állva. Én évi 2-3 alkalommal teszek utatást a pszichedelikus világba. Ezt egy lizergsav-dietilamid nevű vegyülettel teszem. Nem party-céllal, hanem önismeret és transzcendens élmények átélése miatt. Ezt egyedül otthon teszem. Ez is drogozásnak számít nálad?
2011. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, te egyáltalán nem vagy durva. Ő kb heti háromszor, ami sok. Hogy milyen szert, fogalmam nincs, nem is akarom tudni. Láttam már beállva, buliban(nem járok gyakran), róla sem rítt le.
2011. dec. 6. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Arról sajnos nem tehet senki, hogy milyen családba született. Az szerintem nem írható fel az ő hibájaként. cigi, alkohol és drog letehető. Írásodból kiderül, hogy próbálkozik is. Írtad, milyen iszonyatosan normális ember. Amennyiben a fentieken tud (és akar is) változtatni (persze családján kívül), akkor egy esélyt adhatnál neki. Nagyon szerethet téged, ha az általad leírtak ellenére is folyamatosan veled akar lenni.

Egyébként mi a baj a családjával?

2011. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
na én meg erre azt mondom hogy te meg még kínzod azzal szerencsétlent hogy így viselkedsz vele,plusz már látott mással is.nem elég hogy egy rossz családja van még a barátnője is ki babrál vele...megértem hogy iszik és drogozik...minek örüljön szerencsétlen amikor még az egyetlen dolog ami fontos neki az az te az is nagy ívben sz.arik rá..mi öröme lenne szerencsétlennek?van egy rossz családja és te vagy neki a támasz a vigasz valószínű és veled jól érzi magát te meg elutasítod...nem azt mondom hogy sajnálatól legyél vele de ha nem szereted akkor inkább hagyd el őt mint hogy kínzod tovább...ha elhagyod jobbat teszel neki ha már tényleg nem szereted mint hogy hitegeted...
2011. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elvileg szeretne rajta változtatni, de nem tudom, hogy ez csak mondvacsinált dolog-e. Talán nem, miattam két hétig tiszta volt nemrég.

Szülei elváltak, anyja tahó, apjával él, és egy fogyatékos tesóval, akit szeret, de elismerem, hogy nagyon nehéz lehet.

Félnék vele összejönni, tuti lenne valami negatív. Alapvetően csodálkozik, hogy miért nem jövök össze senkivel, bár akadnak olyan jelentkezők, akik húde jól néznek ki. de belsőleg ő tökéletes. És mindig bennem van, hogy mit szólna hozzá, mert csinált sok szart miattam már.

2011. dec. 6. 18:58
 6/12 A kérdező kommentje:

Mármint az jut eszembe, hogy mit szólna máshoz. Nem akarom, hogy szar legyen neki.


18:53! Nem szarom le őt. Épp ez a baj. Amikor megpróbálta feladni az egészet, akkor is segíteni próbáltam őt, azzal, hogy kerülöm. Soha nem fogom tudni leszarni, de ez a se vele, se nélküle dolog nem korrekt

2011. dec. 6. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Nehogy összejöjj vele. Nagyon kiszúrnál magaddal.

Esetleg akkor, ha legalább három hónapig nincs pia, nincs drog, és elmegy veled utána drogtesztre.

Ha erre nem hajlandó, neki az igazi szerelme a drog és a pia, nem te. El ne hidd neki.

2011. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben így állsz, a dologhoz (félek vele összejönni, biztos lesz valami negatív), akkor inkább hagyd a srácot. Legjobb lenne, ha a kapcsolatot is megszakítanád vele, azért amit a négyes írt. Bár lehet a srácnak annyi is elég, hogy "barátod" lehet. Viszont ez nem működne, mert te barátként tekintesz rá, ő pedig többet akar, ha nem is mondja ki. Ezt az érzést magában kell tartania, elnyomnia. Ez egy idő után viszont felőrölné szegényt, ne kínozd. Veheted úgy is a dolgot, hogy te vagy az, aki rendberakhatja az életét. A kockázata meg van annak, hogy a kapcsolat megszakítása miatt jobban rááll a drogokra. Azzal próbálja pótolni/felejteni a te közelségedet. Ha nem túl tehetős családról van szó, erős függősége miatt hozzányúlhat olyan szerekhez, amik nem igazán kábítószernek lettek gyártva. Mondjuk szerves oldószerek infalálása. Az általad leírt heti 2-3 alkalom még nem durva függőség. Egy masszív heroinos napi több alkalommal is "utántölt". Gondolom marihuanát vagy valami bio cuccot fogyaszt. Az nem annyira para (6 évig napi rendszerességgel füveztem és egyik napról a másikra letettem.) A marihuanáról viszonylag könnyen le lehet szokni, mivel nem okoz testi függőséget. Inkább pszichikai függőséggel kell számolni leszokás esetén. Ehhez szilárdan el kell határozni magunkat, hogy sikerüljön. Egyébként az alkohol sokkal addiktívabb szer, mint a könnyűdrogok. Mégis legális. Arra viszont számíts, hogy ingerlékenyebb és lehangoltabb lesz egy darabig. Na itt jönne jól a te segítséged.

Gondoldd át, mit is akarsz igazán, csak akkor kezdj bele, ha végig is csinálod. Egyébként többet árthatsz mint amit segítettél.

2011. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, kihagytam: első voltam, (meg a harmadik) (23F)
2011. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na megint én.

Javítás: *inhalálása

2011. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!