Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elkezdtem lovagolni és azóta...

Elkezdtem lovagolni és azóta majd' kiugrok a bőrömből! Előtte egész nap csak punnyadtam, most meg tele vagyok energiával. Mit tudnak ezek az állatok? :D

Figyelt kérdés

Pedig csak heti 1x lovagolok, mennék én minden nap is, de nem olcsó a bérlet sajnos. :)

Komolyan mondom, teljesen más ember lettem. :D

Hogy csinálják ezt a lovak? :D


2012. okt. 30. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.. Én is mikor először ültem lovon sőőt még a mai napig 1x ha felülök napokig hetekig minden egyes nap megyek :)


Hihetetlen jó érzés az amit egymásnak adunk át. :)

2012. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi,én is ilyen vagyok...azt fogod utálni amikor lebetegedsz és nem mehetsz majd...Én már 2 hete nem láttam élő lovat...olyan mintha az ember nem kapna levegőt....
2012. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a szerelem kb mknden 2lovas ezt érzi!:)Mondjuk én inább lovaglás után szomorú vagyok mert vége!:(De elötte én itisztára fel vagyok töltve!!Mondjuk én még betegen is mentem mikor egyszer a torkomban a nyirokcsomóm fájt legalább elfeljetettem addig is hogy alig tudok nyelni stb.Szüleim örömére persze ha komolyabban lett volna akkor nem menntem volna!:)
2012. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 x) ***** válasza:
59%
Kezdeti lelkesedés. Persze, mindig szeretni fogod majd a lovaglást de ez a "minden nap menni akarok óra 24-ben" dolog elképzelhető hogy csak pár hónapig fog tartani. Sajnos sok emberrel találkozom akik fél évig rendszeresen járnak aztán megunják. Szerintem minden hobbival így van az ember, kezdetben minden nap csinálni akarja aztán megszokja vagy talál helyette valami újat. Le lehet pontozni aki esetleg nem ér egyet de 5 éve dolgozom lovasoktatóként/lovászként és kevés ember van aki évek óta rendszeresen lovagol. Főleg a 12-16 éves lányok körében van ez így, 1-2 évig lovagolgatnak, nagyra vannak a lovastudásukkal aztán meg abbahagyják hogy "jajj ez mégsem nekik való". Na de ennek ellenére nem akarlak lelombozni, tényleg tudnak valami varázslatosat a lovak és örülök hogy elkötelezettnek érzed magad, csak ne hagyd abba pár év múlva ahogy olyan sokan teszik.
2012. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, amúgy 23 éves vagyok és 9 hónapja járok. :)


És igen, én is kimásztam még lázasan is, pedig 10 évente egyszer vagyok lázas, és olyankor mindig a halálomon vagyok. :D

2012. okt. 30. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha beteg leszel, de a lovakra gondolsz egyből nem fog fájni semmi csak kimehess már hozzájuk ! :P

A lovak ilyenek... Csodálatosak !

2012. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piriiiiii ***** válasza:

Engem is felpörgetnek.

Főleg azóta pörgök fel gyorsan, ha a lovakra gondolok, mióta nem is lovagolok... :( Pedig milyen jó lenne megint.

2013. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos lesz majd egyszer megint alkalmad rá! :)
2013. ápr. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!