Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyors pénz gyűjtés?

Lovaska1 kérdése:

Gyors pénz gyűjtés?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy van egy paci akit megvennénk csak nincs rá pénz istállót csinálni neki.. így az a lényeg hogy hogy szerezhetnék pénzt az istállóra végre megtaláltam álmaim lovat és csak azért ne vegyem meg mert nincs pénz istálló építésre? SEGÍTSETEK A LOVASOK BIZTOSAN TUDJÁK HOGY EZ MILYEN ÉRZÉS KÉRLEKKK!!!


UI: A KÖTEKEDŐS EMBEREK KÍMÉLJENEK 14 ÉVES VAGYOK 7 ÉVE LOVAGOLOK TUDOK VÁGTÁZNI MEG ILYEN DOLGOK LOVARDÁBA IS JÁROK... HA EZ IS ÉRDEKEL PÁR EMBERT ÚGY HOGY ELMONDOM MIELŐTT BELÉM KÖTNÉNEK



2012. okt. 30. 11:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és azért nincs pénzt istállóra mert épp garázst és építünk szóval nehogy azt mondjátok hogy lovat meg veszem és később nem tudom eltartani
2012. okt. 30. 11:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Miből van az istálló? Bocsi, de nem értek hozzá. Ha téglából, akkor fillérekért lehet venni bontottan, ahogy tetőnek való deszkát is. Én a helyedben körbejárnám a közelben lévő építkezéseket és összeszedném a maradékokat, ha szép boci szemekkel nézel rájuk, hogy a pacinak kéne, szerintem sokan még ingyen is oda fogják adni. :)

Én legalábbis biztosan odaadnám ingyen, ha már nekem úgysem kell.

2012. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, faluhelyen sokat látni, hogy csak úgy a kertben áll egy rakás tégla meg deszka. Az ilyen helyekre csengess be és kérdezd meg, mi a helyzet.
2012. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi eperfadeszkákból és akácfa oszlopokból építettük meg saját kezűleg az istállót és a nyergest is, na meg a karámot. Kell 1-2 erősebb férfi, meg páran segítőnek. Az istálló hőszigetelését pedig fóliával oldottuk meg (Szegecselve).
2012. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát agiazuk van az előzőeknek de igazából ha nincs pénz istállóra akkor ridegtartásban is tarthatod a pacit!hamar hozzá tud szokni hiszen a lovak a vadonban is a szabadban alszanak mert nem csinálnak nekik istállót.
2012. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legelőnek mekkora terület van? Mert ha jó nagy 2000m2nél nagyobb, akkor annak egyik sarkára fel lehetne húzni egy 3x6m-es bódét aminek van jó nagy bejárata és akkor ridegtartásban lehetne a ló. Ajtó gyanánt felszögelhetsz pár csíkra vágott szőnyeget, így nem fúj be a szél. Jól be kell oda almolni, napi szinten kidobod a vizes szalmát meg a kakit és újat dobsz helyette, télre ez tökéletes. Bódéhoz kell 4 erős oszlop 1m mélyen lefúrva meg deszkák amiket fel lehet szögelni.


Ok lóra van pénzed, gondolom takarmányra is, de annak se ártana valami fedél, mert nem jó ha esetleg elszakad a fólia és elázik a szénád.

2012. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a lényeg, hogyha ilyen félridegben szeretnéd tartani, ne valami kis vékony szőrű, kényes jószágot válassz. :) Sok sikert kívánok, leld örömed a lovazásban!
2012. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!

Remélem meg lesz a paci helye akkor majd körbejárom az építkezéseket vagy esetleg a szomszédokat

2012. nov. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!