Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 26-hónapja már gyűjtögetnét...

Ha 26-hónapja már gyűjtögetnétek pénzt és az már elérné az 1.430 000 Ft-ot akkor mit csinálnátok vele? Már úgy értem hogy mibe fektetnétek bele ami egy kicsit feljebb tolná. Ami MINIMUM 5%tolna rá 6 hónapon belül.

2012. márc. 18. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Banki lekötés.
2012. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
semelyik banknál sem adnak rá+5% )):
2012. márc. 18. 18:09
 3/20 anonim ***** válasza:

én úgytudom ha lekötöd adnak rá 5%-ot vagy többet is, itt van pl.: ez

[link]

2012. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
De az csak 9,5% EBKM, mi pedig 10,25% EBKM-ről beszélünk.
2012. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
igen ):
2012. márc. 18. 19:24
 6/20 anonim ***** válasza:

Én tanácsadó vagyok, tudok Neked olyat konstrukciót ajánlani, ami akkor jön szóba, ha 4-5 évig nincs szükséged a tőkére és nem is teszel már hozzá.

Itt együtt kialakítunk egy portfóliót különböző befektetésekkel és azt együtt vagy Te vagy én menedzseljük.


Ha szándékodban áll továbbra is havi szinten takarékoskodni, azt egy másik konstrukcióval tudom megoldani.

2012. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A tanácsadó vagyok.

Ha konkrétan nézzük, akkor:

kínai és brazil részvényalap, mert óriási fejlődés áll előttük

magyar állampapír, mert kell az államnak a pénz, megnőttek a hozamok (sok láma pont fordítva van bekötve és elad, mert jaj baj van)

dollár (betétbe helyezve), mert a forint most erős, a dollár most gyenge és keresztbe ez pont jó lesz pár hét múlva

olajat shortolnám, mert iszonyú túlértékelt, ha (reméljük) Obama nem indítja el a háborút, akkor nem tartható magasan az ára a spekulatőrök által már

Luxus iparban dolgozó cégek részvényeibe fektető alap,mert tollasodik nagyon egy réteg Kínávan, Indiában stb.

Távolkeleti cégekbe fektető alap, mert Kambodzsa, Vietnam lesz az új feltörekvő régió

2012. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Tanácsadó:

Az első írásodban az hogy "ha 4-5 évig nincs szükséged a tőkére "már nem jó nekem.Fél évre kel és utána +60-70ezerrel több kel hogy legyen,mert elleszek maradva 3-hónap múlva szinte minden számlával és akkor betudom fizetni.A második írásodban meg egy kicsit megrökönyödtem ahogy írtad hogy kínai,brazil,magyar(magyar????Forint???az szép lenne:)meg ilyesmik.Én ezekhez nem értek de tudom hogy mennyien vesztettek sokat mert pl lement a ft ára.De azért köszi a tanácsot.

2012. márc. 18. 21:47
 9/20 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, most valami para miatt fél évben tudsz gondolkodni.

El leszel addigra maradva bizonyos számlákkal, amiket jó lenne kifizetni a fél év hozamából.

De a tőke megmarad.


A forint ára lemegy, az vicces megfogalmazás :)

2012. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem a gyenge dollár tűnt fel, elég sokat erősödött az utóbbi időben :D
2012. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!