Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Éreztétek már úgy, hogy az...

Éreztétek már úgy, hogy az edzőtöknek nem tudtok megfelelni és bármit mond nektek semmi sem sikerül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem nagyon jó edzőm van, csak a modorán lehetne változtatni. Néha nagyon erőszakos tud lenni. Van amikor lehugyagyúz vagy hasonló bántó dolgokat mond ha már ideges és néha sírva szállok le edzés végén a lóról. Természetesen mindig segíti kijavítani a hibákat, de van amikor már én is ideges kezdek lenni a lóra, hogy azt csinálom amit edzőm kér és mégse sikerül. És így néha nagyon feszültek az edzések. De sokszor meg nagyon jól megy. És én főleg a jó dolgokra emlékszem. :) Mert tudom, hogy mindenkinek vannak nehéz napjai mint kiderült :D és ez bátorít, hogy nem én vagyok a legszerencsétlenebb :)
2012. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. De ez edző se egy angyal. Megugrott a ló és nem is vette észre, se elkezdi hogy rugjak már bele s ne engedjem hogy arra menjen amerre ő akar. -.-" Pf Pedig a ló nagyon nem akart oda meni valamiért.
2012. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz érzés volt, de idővel túljutottunk rajta. Volt hogy ordibált velem, de ez vitt előre.
2012. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, mint minden másban, itt is: egyszer fent, egyszer lent.


Volt olyan, hogy láttam, hogy nem lesz meg az ugrás ezért elfordítottam a lovat, nehogy baj legyen belőle, amire megkaptam, hogy legyek határozottabb, hogy egész edzésen szét vagyok esve stb., ezeket le kell nyelni, hallgatni az edzőre, hiszen nem a semmiért ő az edző. Hidd el, lesz jobb is, csak nem szabad feladni!

2012. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki átéli.
2012. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt. De ezeket át kell élni ahoz, hogy előre tudjunk menni. Az én edzőm nagyon kedves, de persze ha kell odaszól rendesen. Szerintem akkor jó 100%osan egy edző ha sokszor meg is dicsér. Volt olyan edzés amikor egyedül voltunk ketten. Mondta hogy pröbáljam meg a könnyített vágtát. Csak csináltam ösztönösen, mire ő megszólal: hűha te aztán jól lovagolsz! Ez nekem nafyon jól esett, és mikor edzés végén kiment annyira előreösztönzött hogy mégegyszer kipróbáltam titokban. :)
2012. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze ez mindenkivel megesik!az ember a saját hibáiból tanul a legtöbbet.figyelj az edződre nem direkt piszkál bár az tényleg rosszul esik a elkezd fikázni.szebben is mondhatná.a lovardában szabályok vannak azt kell csinálni amit az edző mond(persze ha a ló iskolaló.valahol még akk is azt kell csinálni ha a ló saját)
2012. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!