Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a temperamentuma egy...

Milyen a temperamentuma egy uszkárnak, és mennyire akar megfelelni a gazdájának? Ez méretétől függően változik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az anima planeten ezt a kutyát teljesen felmagasztalták- mérettől függetlenül- h a az egyik legkönnyebben tanítható kutya, imádja a gazdáját, intelligens stb. Viszont nem árt tudni h a szőre olyan mint a hajunk, akármekkorára megnő, így 6 hetente nyírni kell kb. Remélem segítettem. Ja! Nem egy vehemens állat állítólag, tipikus kedves, kedvencnek való- hacsak nem akarsz vadkacsákat kihozatni vele a tóból, mert erre is meg lehet tanítani :)
2011. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm. és nem makacs?
2011. júl. 16. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hiszen akkor nem lenne az egyik legkönnyebben tanítható fajta, meg tudod a cirkuszokban is őket használják, tehát nem gondolnám. Ellenben ha veszel, akkkor kérd ki a tenyésztő véleményét a kölykökről, mert fajtán belül is lehetnek eltérő egyéniségű kutyák.
2011. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De, makacs. Az egyik rokonomnak van, kiskorában (és még most sem) nevelték. Igaz jó kutya, szóval nincs vele baj, ragaszkodó, imádja a gazdáit, barátságos, de olyat, hogy gyere ide, ül, marad nem tud. Meg akartam tanítani, és annyira makacs, hogy a legkedvesebb kajáért sem volt hajlandó leülni. Inkább 3 méterről elkerült, és nem kellett neki. És dicséretért sem hajlandó megcsinálni. Bosszantó. Szóval a következetesség mindenképp szükséges hozzá, és időben el kell kezdeni.
2011. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha, rendben, ismerősömék csak 2 évesen kezdték el tanitani, lehet még engedelmes? pont azért kérdeztem, mert ő makacs, és aztán hogy ez igy általános e?
2011. júl. 16. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:

uszkárom van(törpe)

imádom, nagyon könnyen tanul, nyugodtan elvan, ha nem vagyok itthon akkor is, imádja az ismerősöket, csak ajánlani tudom mindenkinek, nagyon könnyen szobatiszta lett, 2 éve él velem, viszont a játékai a mindenei:))

most is itt alszik mellettem :D

2011. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:15-ös vagyok

nem makacs, tuja, hogy ki a főnök:D

2011. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :D,
2011. júl. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!