Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kobakot vegyem?

Melyik kobakot vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

találtam pár kobakot, de nem tudom melyiket válasszam...

az egyik GPA-s, ami tudom, hogy jó márka, de kíváncsi vagyok a véleményetekre erről a GPA kobakról:


[link]


a másik meg 3 Decathlonos Fouganza kobak:


[link]


[link]


[link]


ami ezekben tetszik, hogy van tarkóvédőjük.

Ti melyiket vennétek??



2012. okt. 31. 00:10
 1/5 x) ***** válasza:
Megmondom őszintén hogy szinte teljesen mindegy. Ha olyan nagyot esel akkor semmilyen kobak nem véd meg, ha pedig olyan "normál méretűt" akkor pedig az olcsó is elég. Nyilván esés után le kell cserélni. Én mindig azt szoktam mondani mikor jönnek hozzám ilyeneket kérdezgetni hogy tökéletes a legolcsóbb is (persze nem a használt). 10 éve 6-8000 Ft-ért veszem a kobakokat, nem mondom hogy bármelyik is megmentette az életemet, de sose lett még semmilyen fejsérülésem az olcsó kobakokban sem.
2012. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a fekete bársony fouganzám van, szeretem, bár nyáron kicsit meleg. Szerintem az szép, bár bársonyos, nem az alap kobak (pl. Káró), hanem tényleg van tarkóvédője, bélése és szellőzője. Én ezeket jobban szeretem, mint a műanyagokat, de persze, lehet, hogy azok jobbak.

A két műanyag közül és a GPA-t választanám, jobb márka, mint a fouganza és 10 000 Ft-ért megéri.

2012. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább ajánlom a műanyagot mint a bársonyt,mert a tisztítása a műanyag kobaknak sokkal egyszerűbb.Nekem régen bársony volt,és valamilyen módon került rá egy kis gyümölcslé...nem lehetett kiszedni sehogy sem.Azóta vettünk egy műanyag Horzés kobakot,a célnak megfelel.
2012. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Sajnos kiderült, hogy a GPA-s kobak nincs a méretemben, szóval az már tárgytalan.

Akkor választok a többi közül! :)

2012. okt. 31. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
a Fouganza közül a 2.at ajánlom. nekem is az van, már egy ideje megvan és elég jól véd
2013. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!