Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehetnék lovak közelében?

Hogyan lehetnék lovak közelében?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lovakat, de sajnos az anyagi körülmények nem engedik, hogy saját lovat vegyek, de lovardába sem tudok menni. De akkor hogyan lehetnék lovak közelébe? Szeretnék lovagolni, illetve lovak körüli munkában részt venni.Csak értelmes válaszokat kérek.
2012. nov. 3. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy lovardába csak lovagolni lehet. Nyugodtan be lehet menni, segíteni, ugyanúgy lehet földről is tanulni. Ha kiérdemled, akkor valszeg még lovagolhatsz is a segítségért cserébe.
2012. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, ez igaz, majd lehet, hogy meg is próbálom.

Más is írjon, ha van jó ötlete.

2012. nov. 3. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ahol laksz ott nincs senkinek lova?csak mert akkor oda is elmehetnél segíteni lovagolgatni munkáért cserébe.
2012. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez is jó ötlet lenne, de már próbáltam, és sehol nem ülhettem lóra.
2012. nov. 3. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik ismerősödnek nincs esetleg lova amin néha lovagolhatnál? :)) Egyébként érdemes kipróbálni, ha elmész egy közeli lovardában és felajánlod, hogy segítesz istállót takarítani vagy akár mást, ha cserébe lovagolhatsz. Ha az egyik helyen nem engedik meg, érdemes többet meglátogatni.
2012. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos választ, remélem valahol beválik.
2012. nov. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!