Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyugodt lovasoktatás Budapeste...

Nyugodt lovasoktatás Budapesten- és közelében? -bővebben lent -

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, valaki tudna-e ajánlani nekem egy nyugodt környezetet ahol elsajátíthatom a lovaglás alapjait? Évek óta nagyon szeretnék már megtanulni, de anyagi okok miatt nem tudtam. Mostanra lett munkám, és tudnám is magamnak finanszírozni. Legnagyobb gondom, hogy nagyon könnyen megszeppenek, és sajnos sokszor tapasztaltam, hogy sok oktató lesz könnyen ideges. Egészségügyi okokból is fontos lenne, hogy ne idegeskedjek. Budapest környékén keresek főként, de Vácon is viszonylag sokat tartózkodom! Köszönöm a válaszokat előre is! 17/L

2012. okt. 20. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ha adhatok egy tippet, ne oktatót keress, hanem EDZŐT.
2012. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csömörön, illetve Pátyon tudok jót ajánlani :)
2012. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oktató? Csak nekem hangzik drágább lehetőségnek? :) Ha tényleg drágább, mint amire gondolok, arra sajnos nincs lehetőségem, mivel ahogy írtam, én keresem meg rá a pénzt. (Tanulok mellette)


Érdekelne minden lehetőség :) köszönöm, az eddigi válaszokat is!

2012. okt. 23. 19:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Javítok előzőben *Oktatót írtam Edző helyett
2012. okt. 23. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Idegesen nem lehet lovagolni. Illetve lehet, csak nem érdemes. A lovat úgysem tudod becsapni. Vegyél be egy valeriánát és úgy sokkal jobb lesz.

Az edző nem annyival drágább, de az sem biztos, hogy drágább. Van futószárazás 1800 - ért és 3000 - ért is (de van 4500 - ért is) lovardában, de van jó edző 2500 - ért is.

Szerintem a kelenvölgyi Fodor lovarda egész jó, csak 2 hibája van, elég kemény a pálya és nincsenek lovardai kobakok. A lovak az iskolalovak között elég jók és nincsenek látványos személyi ellentétek. Itt 2500 egy fél óra futószáron.

2012. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát, ha neked Vác megfelelő hely, akkor NAGYON tudom ajánlani a Bigyóka Lovasiskolát (elég hülye a neve, de PERFECT!).

neten megtalálod ;)

(azért kevés a százalékom, mert beszóltam egy illetőnek, nem mert hülyeségeket mondok-.-)

2012. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szigetszentmiklós,Tengeri utcába ne!!
2012. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szigetszentmiklóson van egy a Kardos utcában, csak jókat tudok mondani. Ismerem az egyik lovasoktatót, nagyon aranyos :)

Itt a weboldaluk linkje: [link]

2015. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!