Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Oktatás a Spanyol Lovasiskolában?

Oktatás a Spanyol Lovasiskolában?

Figyelt kérdés
Lovagolt már valaki a bécsi spanyol lovasiskolában? Milyen ott az oktatás, hogy képzik a lovasokat? Bécsben máshogy oktatnak, mint Spanyolországban(tehát a spanyol lovasiskolák között is van eltérés)?

2012. nov. 10. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani ,de ezt a kérdést szerintem te magad sem érted. Én már jártam (sokszor) bemutatókon. Hogy bekerülj a B.S.Lovasiskolába olyan szinten kell díjlovagoljál,hogy eszméletlen.Oda a legjobbak jutnak be. Most képzeld el (Piberben ahol a ménes van)minden lónak (ami a lovasiskoláé) saját vérvonali sütése van.Van egy nagy úgymond fedeles,de jobban hasonlít egy kicsi várra. Ott van lovasoktatás.De szerintem ,hogy ott a vérprofibbnál proffibbak edzenek kell "némi" pénz,és sok-sok tudás. Mert ott kezdőkkel nem foglalkoznak.Gondolj bele...a lovaglásodat emberek (kb 50-100-an mert csak annyian férnek be) ott nézik,fotózzák,videózzák) A bemutatókon ott meg a lovasok és a lovak is a profiság felsőfokán állnak.a lovasokat pedig úgy képzik,hogy már van egy "alap" tudásuk (az alap alatt azt a szintet értem amit valaki egy életen keresztül ér csak el) Ha oda szeretnél bekerülni,nagyon sok sikert és kitartást neked:)Amúgy meg ha belegondolsz Magyar lovasiskolák között is van eltérés. Ott van a díjugratás a díjlovaglás a western és még sorolhatnám. 1000%-ig biztos vagyok benne,hogy Spanyol országban is van díjlovardal. ;)


Egy western lovas

2012. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. nov. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!