Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy ló a lovasiskolában...

Van egy ló a lovasiskolában ahova lovagolni járok. Nagyon sokat lovagolok rajta, és nagyon szeretem. De amikor nem én lovagolok rajta és látom, hogy más ül fel rá, szinte megtudnám fojtani. Tudom, hogy iskolaló és ez a dolga de akkor is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a lovat,már több mint 2 éve lovagolok,életem első lovagló edzésén is őt kaptam és azóta is nagyon sokat lovagolok rajta.Amikor nem őt kapom akkor,látom,hogy mások ülnek rajta,egyszerűen annyira féltékeny vagyok.Igen,tudom,iskolaló és nem az enyém,nem sajátíthatom ki.De akkor is nagyon zavar.Mit tegyek?

2012. okt. 14. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg.
2012. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem kivitelezhető az anyagi helyzetemet tekintve.
2012. okt. 14. 12:39
 3/13 anonim ***** válasza:
én is ugyanúgy érzek, mint te, mondjuk nekem annyival könnyebb, hogy mivel magas a ló kevesen mernek ráülni, de ezt a lovat, amit én lovagolok 9 éve ismerem, most 14 éves a ló
2012. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg bérelni sem tudod?
2012. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
70%
nekem is pont ilyen a helyzetem a lovardaban. en is nagyon feltekeny vagyok ilyenkor :)
2012. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megvenni vagy kibérelni, akkor törődj bele. Sok bajod lesz még az életben, ha ilyen könnyen féltékeny leszel.
2012. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Mennyibe kerülhet ha bérelném?Egy 8 éves haflingi herélt.
2012. okt. 14. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Általában havi 30.000 körül szokott lenni a bérleti díj, ilyenkor csak te lovagolod, akkor és annyiszor ahogy akarod. Ezzel a pénzzel tulajdonképpen a bértartást fizeted. Érdeklődj van e erre lehetőség, és ha igen, mit kell fizetned. Van olyan hely ahol egy alapdíjon felül fizetned kell baj esetén az állatorvost, sima oltásokat, patkolókovácsot.


Ha ez túl drága, próbáld meg lejjebb vinni az árát munkával, amit az istállóban csinálsz.

2012. okt. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ezt meg tudnám oldani.Köszi szépen,feltétlenül megkérdezem az oktatómat,majd jövök a fejleményekkel :)
2012. okt. 16. 15:27
 10/13 anonim válasza:
hát 30000nél kicsit több nekem van 1 pónim neki havi 40ezer a bértartása + kovács, állatorvos, féreghajtás + edzésekért is kell fizetni.. aztán van 1 másik ló őt bérlem.. és olyan mint ha ő is az enyém lenne minden költségét nekem kell..
2012. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!