Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények? ( Kép lent. )

Vélemények? ( Kép lent. )

Figyelt kérdés
Mi erről a képről a véleményetek? És úgy általánosságban mekkora egy ló teherbírása? (Persze, az egy dolog, hogy sokat elbír, de mennyi ideig bírja??) És itt nem megbántani akarok senkit, csak ezen a képen veszekedtek, aztán már kíváncsi lettem mások véleményére is, nem csak a 'tinilányokéra', ha értitek. ( A lány fejét kiretusáltam, így remélem nem gond, hogy kitettem, végülis ami a netre felkerül egyszer..) [link]

2012. nov. 12. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, min vagy fennakadva...
2012. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy átlagos méretű és kondícióban lévő ló teherbírása kb. 80kg-ig terjed.

Ha a képen lévő lány ésszel lovagolja azt a lovat, nem huppog, pattog a hátába, illetve nem viszi túlzásba a szőrén való lovaglást akkor az a ló boldogan elmegy vele. Pozitívum a western nyereg, annak van az egyik legjobb súlyeloszlató képessége.

2012. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Nem vagyok fennakadva, ez egy kérdés volt.


Második: Értem, köszönöm.

2012. nov. 12. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a ló kényelmesen elbírja ezt a lovast.
2012. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem olyan extrásan kövér a lovas, simán elbírja a ló, talán van rajta egy kis felesleg, de az szerintem nem baj :)
2012. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fog összeszakadni a ló, simán elbírja:)
2012. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Azt értem, hogy elbírja, de rendszeres lovaglással nem lesz idősebb korára sem baja a lónak?

2012. nov. 14. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödik a ló jó esetben azzal arányban csökken a terhelés is, úgyhogy nem.
2012. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!