Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet Mintás szőrt...

Hogyan lehet Mintás szőrt nyírni a lóba? :O

Figyelt kérdés
Hogyan lehet a lóba mondjuk csillagos, vagy szívalakú szőrt nyírni?? mikor télen megnő a szőre többeknél láttam hogy lenyírják és a farán mondjuk PlayBoy logo van!! :D IMÁDOM! hogyan lehet ilyet csinálnia??
2012. nov. 12. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű,végy egy lónyírót,a kézügyességed,fantáziád és nyírj.Nagyjából ennyi.
2012. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát lehet neked hülyeség nekem nem. egyébkéntsem saját lóba lessz hanem eggyik barátunk lovát lovagolom és neki kell egy fényképversenyhez. úgyhogy "kedves okoska" megkérnéleh h a nem a kérdéshez illő megjedzéseket kérlek mellőzd mert nem vagyok rá kíváncsi.

tehát akkor: VALAKI MEG TUDJA MONDANI HOGY SABLONT HOL LEHET VENNI?

2012. nov. 25. 11:38
 13/15 anonim ***** válasza:

Arra meég nem gondoltál, hogy nem veszik a sablont, hanem kartonból kivágják? okoska....

Mondj bármit, akkor is ízléstelen dolog a lóból divat tárgyat csinálni.

2012. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pontleszarom! :) nem divattárgy, ez ugyan olyan mintha befonnád a sörényét. nemérdekelsz, rohattul nem...
2012. nov. 25. 19:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy másnak divattárgy de attól még hogy sétáltatod a lovat meg a szalmával lecsutakolod attól még nem fog teljesen felszivodni az izzadsága és ezért megnyírják és ha már megnyírják legalább stilusosan. Most miért fáj neked hogy ha valaki valamilyen format nyir a lovaba??
2017. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!