Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti felvennétek a lovagló...

Ti felvennétek a lovagló nadrágot suliba?

Figyelt kérdés

mert most mindenhol ez a lovas stilus a divat, es a baratnommel azt talaltuk ki, hogy mivel mindenkinek ilyesmilye van, a lovaglo nacit (drapp szinu) felveszem valami hosszabb csinos poloval, meg a barna lovaglo cipomet letakaritom es azt felveszem.Ezz a fajta cipot a cipoboltokban is lattam ezert gondoltam (jo persze nem lovaglo)

meg akarjuk mutatni a tobbieknek hogy na most... ertitek?


2012. nov. 13. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Ostort otthon ne felejtsd.
2012. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bamboochatheone ***** válasza:
87%
Oppan Gangnam Style!
2012. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
És lóval menj iskolába.... akkor érthető lesz az öltözet. Egyébként nem igazán illik oda. Én biztos nem venném fel.
2012. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a lovascuccom inkább nem koptatnám suliba. Van ismerősöm aki már évek óta lovaglócipőben jár mindenhova, de neki van külön lovas, meg utcai. Nem mert trendi, hanem mert neki az a kényelmes.
2012. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem venném fel semmiféleképp! Esetleg csak a kabátom, az lovasboltban vettem. Nem látszik, hogy direkt lovas cucc, és utcai viseletnek is kiváló.
2012. nov. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

de az a mindenki nem lovaglónaciban jár ám iskolába hanem direkt utcai viseletre gyártott szűk fazonú és vékony naciban amit a köznyelv cicanacinak hív :D


pl ez is cicanaci...bár ez fényesebb verzió ami szerintem gusztustalan de példának jó lesz:

[link]

2012. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Telibőrösbe menjél az lesz ám az igazi :D


Viccet félretéve: ne menj így!

2012. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én simán felvenném, mondjuk nem divatból, max lustaságból. :D
2012. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

Én is szeretek lovas cuccban járni, kényelmesen érzem magam benne.


Mégis nagyon gáznak tartom, mikor lovaglócsizmát vesznek fel az utcára, farmer, meg kötött kardigán mellé. A múltkor a buszon meg láttam egy csajt hátizsákkal, kabátban, lila-fekete lovaglónadrágban, és magas sarkú cipőben.


A lovaglócucc lovagláshoz való! Ne hozzatok már szégyent a lovas világra! Hétköznapra hétköznapi, a lovardában parádézzatok lovas cuccban!

2012. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor megkaptam életem első lovagló nadrágját, annyira örültem neki h suliba is büszkén hordtam meg mindenhova abban jártam, emlékszem 1x még abba is aludtam XD na de akkor kb 4. lehettem, és nem lovagló csizmával hanem rendes téli csizmával.. meg az a nadrág egy egyszínű sötétkék, senki nem mondta volna meg róla h az lovagló nadrág. szerintem jó móka én a helyedben felvenném, de nem lovagló csizmával mert az azért egy kicsit túlzás:S ja meg most tényleg elég nagy divat lett ez a 'lovagló stílus', New Yorker is lovas cipő utánzatokkal van tele meg a Hajnalhasadás II. egyik plakátján Bella lovagló nadrágban feszít. xddddd
2012. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!