Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti felvennétek a lovagló...

Ti felvennétek a lovagló nadrágot suliba?

Figyelt kérdés

mert most mindenhol ez a lovas stilus a divat, es a baratnommel azt talaltuk ki, hogy mivel mindenkinek ilyesmilye van, a lovaglo nacit (drapp szinu) felveszem valami hosszabb csinos poloval, meg a barna lovaglo cipomet letakaritom es azt felveszem.Ezz a fajta cipot a cipoboltokban is lattam ezert gondoltam (jo persze nem lovaglo)

meg akarjuk mutatni a tobbieknek hogy na most... ertitek?


2012. nov. 13. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, bár megmondom őszintén, hogy néha szoktam nem lovas helyre is lovas cuccban menni. Pl. ha lovardából hazafelé jövet beugrunk vásárolni. De elég érdekesen szoktak nézni rám, úgyhogy inkább ne tedd.
2012. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Most megharagszol ha azt mondom hogy ha én meglátnálak azt mondanám hogy divatlovas vagy??
2012. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Aki a cicanacit linkelte, nem hiszem hogy a kérdező ilyen nadrágra gondolt...:) Már tényleg vannak lovagló KINÉZETŰ nadrágok, de azért látszik a különbség. Igen nagy divat a lovagló típusó cipő,csizma. Nem rég láttam egy nagyon jó Hugo Boss lovaglócipőt...Na pl ez, mondjuk férfi : [link]


Most neten nem találtam képet olyan nadrágról, de márkásabb boltokba nem egyszer láttam már, szóval ne direkt lovaglónadrágot vegyél fel, hanem ami olyan, az jól néz ki és nem fognak kinevetni sem..;)

2012. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó ötlet!Ha gigúnyolnak meg magasról le*arhatod!:)
2012. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most valóban tele vannak a boltok ezzel a stílussal, sok a lovasnadrág-stílusú nadrág és a cipők fele is lovascipő-formájú, de én nem venném fel a lovas cuccaimat utcára, iskolába. Mikor bejött ez a divat én is viccelődtem vele, hogy nem is kell vásárolni menni, csak felveszem a lovas cuccaimat, de nem gondolom komolyan. Azért lehet látni a különbséget, arról nem is beszélve, hogy egy lovas cipőnek, nadrágnak, akármennyire is tisztán tartja az ember, egy nem lovas ember számára azért van némi szaga. Nem is túl higénikus abban mászkálni, amiben előtte való nap mondjuk trágyáztál. Nem vagyok finnyás, én is dolgozom a lovak körül nap mint nap, de ez nem finnyásság kérdése. Egyébként meg messziről ki lehet szúrni, hogy valami lovas cucc-e vagy ezek a divatos utánzatok. Én nem égetném vele magam.
2012. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó válaszoló értelmesebben megtudta fogalmazni, amire én is gondoltam.:)
2012. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az hogy valami "olyan stílusú" vagy konkrétan az, az nem ugyanaz. Lovaglónadrág stilusu varosi naci oke de igazi lovaglo nadrag nem oda valo. Akkor te se nevess ki soha mast ha "szerinted" hulyen nez ki mert szerintem meg az a bena ha valaki sport felszerelesben megy iskolaba munkaba buliba.... Nem oda valo. Mint ahogy temetesre sem valo vidam harsany szin es eskuvore sem valo gyász szín.

Nekem a párom mondta mindig hogy akkor csinos egy lány igazán ha alkalomhoz illően öltözik. Ergo lehet egy csaj csinos miniben es magassarkuban a havas hegycsucson csak "nem oda valo" ez oltozek tehat rohejes lesz. Mint ahogy hiaba divatos a nagy szörös bakancs csizma elegáns etterembe nem megyek vele. De ahogy erzed. Stylistnak azert ne tanulj... Pedig az is menő szakma :D

2015. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!