Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha több akadályt rakok egymás...

Ha több akadályt rakok egymás után, marad a távolság?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez tornáztatónak számít-e, de arra gondolok, hogy mondjuk ügetésből megyünk 30-40 cm-es akadályra, tehát nem nagyra, és utána vágtaugrásonként van újabb akadály, akkor mindig egyforma marad a távolság?

Csak mert nekem egyszer azt mondták, hogy mindig egyre több a távolság attól még, hogy 1 vágtaugrásnyira teszem.


2012. nov. 16. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

az első legyen egy ki-be ugrás(nincs távolság egynől kell ugrania) aztán pedig folyton: beugrik, egy vàgta ugrás kiugrik. De az edzőm egyszer kb 8 kicsi(az is kb 40 centi) ugtást lerakptt ki-be ugrásnak


de csinálj edzésenkénz magasabb akadályokat, mondjuk 2 akadályból (mindig edzésenként egyre magasabb) ki-b ugrást

az az igazán tornáztató

2012. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy a ki-be ugrásnál nincs távolság???

Tudom, hogy mit akarok, csak a pontos távolságokat nem.

A beki-nek érdekelne a távolsága leginkább, mert a vágta távolságot tudom. Meg hogy a második, harmadik, negyedik bekinél is ugyan az-e a távolság, mint az elsőnél, vagy nyújtani kell?

2012. nov. 16. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

jajj bocsánat, én is be-kit akartam írni csak megzavarodtam!

a pontos távolsàgokat én sem tudom, de ha akarod, holnapra megkérdezem az edzőmtől, hányat kell lépni bekinél.

2012. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt megköszönném, ha megtennéd :)
2012. nov. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!