Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Meddig bírtátok egymástól messze? Ha szakítottatok, akkor az a távolság miatt volt? Volt olyan, hogy egymás hiányától ingerlékenyebbek stb voltatok és ezért veszekedtetek? Belemennél még egyszer távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

hetente találkozunk 3 éve vagyunk együtt

17f

2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

mi kemény 1 hétig...

1 helyen nyaraltunk, megismerkedtünk ment minden, aztán megbeszéltük h távkapcs, és majd tali, de hát... nem ment...

2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8 hónapja távkapcsolatban élek. másfél havonta kb. 1 hétre jön haza. Mikor ismét kimegy elég nehéz, ideges vagyok, a közepe felé már hozzászokom, a végén pedig már nagyon várom hogy újra lássam:) ördögi kör:) szerencsére nyáron végleg hazajön, ősszel pedig összeköltözünk:)
2011. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Helloittvagyok ***** válasza:
Csak hétvégén 5 hónapig bírtam.Mindenkivel többet voltam,mint vele.Nekem nem ment.
2011. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi egy fél éve már csak hétvégente találkozunk 1-2 napra, még együtt alvás is régen volt már, sajnos nem tudjuk megoldani, sok a dolog, nincs hol együtt lennünk stb. Hihetetlenül tudk szenvedni, volt már olyan igen, hogy ingerlékenyebb lettem emiatt. Kb. kihisztiztem egy rendkívüli talit, mert rettentően magányosnak éreztem magam. Utána meg bűntudatom volt... De egyszerűen annyira szeretem, és nem kell senki más! A szüleim mindig le akarnak beszélni, hogy keressek "mást", aki közelebb van, minek nekem ez... összesen amúgy már 2 éve vagyunk együtt. De az agyamra mennek az ellendrukkerek... Nehéz, de ha tényelg szereted, nincs olyan tényező, amiért ne, éri meg kibekkelni, míg együtt nem lehettek. 21N
2011. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 hónapja vagyunk együtt, hetente néha kéthetente látom

viszont minden nap beszélünk egy-két órát skypeon, ami sokat segít

egyikünk se ingerlékeny a távolság miatt, szar, meg nem fer, hogy ez van, de elfogadjuk, és élvezzük azt ami van

féltékenyek se vagyunk, megbízunk egymásban

remélem sokáig (végleg) együtt maradunk, de sajnos tudom, hogy pár évig még a távolságban nem lehet változás... be kell fejezni az egyetemet, ez van, de hátha utána :D

egyébként nekem ez az első kapcsolatom, neki meg a második (ő első kapcsolata nem volt távkapcsolat közelről se, de mégse tudtak kijönni valahogy, csomót veszekedtek, és végül szétmentek)

2011. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én nagyon nehezen bírtam nélküle. Hetente 1x találkoztunk 3 éven át. Sokszor "szakítottunk"... 2 napra, de nem feltétlenül a távolság miatt, hanem mert hasonló a természetünk. Ha ingerlékenyebbek voltunk a hiány miatt, akkor máson töltöttük ki. :D Azért volt rossz és nehéz, mert amikor arra lett volna szükségem, hogy megöleljen nem lehetett ott, de ma is vállalnám. Lassan 1 éve együtt élünk ;)
2011. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, nem szakítottunk egyszer se, nagyon jól működik a kapcsolatunk a távolság ellenére is. Heti 1x találkozunk, ha van rá lehetőség akkor 2x is. Általában csak egy délutánt töltünk együtt és este olyan 9 körül elmegy haza, főleg a munka miatt... Nálunk működik, simán bele mennék akármikor egy távkapcsolatba. :) De csak azért mert nincsenek rossz tapasztalataim...
2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapig voltam távkapcsolatban, és nem a távolság miatt szakítottunk, hanem mert ez inkább csak fellángolás volt, nem igazi szerelem, magányosak voltunk mindketten, és akartunk valakit. Ennek ellenére azt mondom, simán belemennék egy távkapcsba, ha az illetővel annyira szeretnénk egymást. Mindenesetre a mostani barátom közel lakik hozzám, és ez azért sokkal jobb így.
2011. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is lassan 8 hónapja élek távkapcsolatban, hetente, néha kéthetente látjuk egymást. Én a találkozás utáni 2 napon szinte elviselhetetlen vagyok, meg hát az alvás is nehezebben megy - ugyanis mikor találkozunk, akkor egész hétvégén együtt vagyunk. Még legalább 2-3 év, mire összeköltözhetünk vagy valami, akkor megyek egyetemre terveim szerint, és csak akkor lesz erre lehetőség.
2011. ápr. 27. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!