Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy herélt Haflinginek gáz ha...

Egy herélt Haflinginek gáz ha a rózsaszín a színösszeállítás? ( alátét, boka/ínvédő is rózsaszín)

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már eleve olyanod volt, akkor ne vegyél másikat. ha meg most akarsz olyat venni, akkor szerintem ne tedd. én nem "öltöztetném" a lovamat úgy mint egy barbie-t.
2012. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a kancámra se raknék rózsaszínt, szerintem egy herélten elég szörnyű, de végülis a lovat biztos nem zavarja, max az embereket :)
2012. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haflinak nem áll jól a rózsaszín.
2012. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben már úgy is lebeszéltem magam róla. :) köszönöm a válaszokat !
2012. nov. 27. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megvetted már mindegy, de szerinten egy lovon a rózsaszín nagyon..hogy is mondja, elveszi a ló szépségét(pláne ha herélt). Egy ló ne a felszerelésétől legyen szép, hanem saját magától (jó, azért ne legyen összevissza szaggatott kötőfék, moly és penész ette alátét...) inkább valami "alapszínt" vegyél rá, pl. fekete/barna nyereg/kantár, mondjuk piros kötőfék és esetleg piros izzasztó(alátét) de ín- és bokavédőt feltétlen feketét/barnát vegyél!!!
2012. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. nov. 28. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a rózsaszínt nem szeretem lovon, lovason esetleg, de lovon sokkal jobban állnak a natúr színek, a barna árnyalatai, fekete, fehér, halványzöld, sötétkék.
2012. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hafinak a , sötétkék, fenyőzöld, türkiz, limezöld, vörös vagy valami pirosas, narancssárgás áll jól! de én tuti csokibarnát vennék rá ;) nem feltűnő de gyönyörű lenne rajta
2013. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!