Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van zselés nyereg? Én úgy...

Van zselés nyereg? Én úgy tudom hogy csak zselés nyereg alátét van.

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondta hogy ha lova lesz neki zselés nyerge lesz. De én úgy tudom hogy max zselés nyereg alátét van.

Szóval most mi is van???


2011. júl. 28. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak zselés nyeregalátét van.

A bicikliknél van olyan, amit a bnőd mondott.

2011. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak zselés nyeregalátét van.

Nyeregről még nem hallottam.

2011. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti nincs zselés nyereg, gondolj bele milyen hamar szétmenne, plusz lehet, hogy azthisszük, hogy kényelmes, de sztem szétterülne a hátán, és még jobban nyomná, mint egyébként. Amúgy én inkább vennék valamilyen alátétet, nem zselés izzasztót, inkább valami gumi vagy szivacs ping-pongot, (bocs de mi így hívjuk:) és akkor nem kell mindenből pöpec, hanem elég azt az egyet megvenni pluszba..
2011. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VAN zselés nyereg ;) kicsit rácsodálkoztam, de kb. egy hete láttam egy Tattini katalógusban. minőségi, márkás és nem éppen olcsó darab. az nyereg alsó részén van egy plusz tömés, abban van a zselé. állítólag tartós is. személyes tapasztalatom sajnos nincs, senkit nem ismerek, akinek ilyen nyerge lenne. szerintem nem túl elterjedt dolog itthon, a borsos ára meg nem is magyar pénztárcáknak lett kitalálva. :)
2011. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges flancolás, mert egy zselés nyeregalátéttel meg marvédővel ugyan az a hatás.
2011. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zselés izazsztóó ninnncs.:D:D Zslétartós izzasztó van.:D
2011. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van is olyan nyereg, meg nyereg "takaró" is van zselés! a zselés nyeregnek CSAK az a része zselével töltött amin te ülsz. A zselés általam takarónak hívott cucc az olyan mint a nyeregbunga csak zselés és egyébként mindkettő cseszett kényelmes! :DD csak nagyon drága is
2013. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!