Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem ismer valaki egy jó lovas...

Nem ismer valaki egy jó lovas edzőt aki be tud tanítani az Epona felvételire (Budapesten vagy a közelben)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagy álmom az, hogy bejussak az eponába és egy olyan edzőt keresek aki heti több órát is tudna vállalni mivel 2,5 hónap időm lesz a felvételi betanulására mivel ebben az iskolaévben végzek a középsulin és egy évet pedig nem hagyhatok ki mert szüleim így sem tolerálják, hogy lovaglással foglalkozom, szerintük a könyvelést (mivel ezt tanultam középsulin, Szlovákiában, ebből lesz érettségim is) kellene folytatnom. Kérek szépen mindenkit, hogyha tud segítsen. Köszönöm

2012. nov. 30. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
az én edzőm tudja
2012. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Lehetséges lenne akkor, hogy felvegyem vele és veled a kapcsolatot, rengeteg kérdésem lenne és ezt nehéz így feltenni egy üzenetben, a helyzet az, hogy mivel nem Pesti vagyok csak nyáron leszek huzamosabb időt itt, addig elég ritkán, ezért ha nem veszed tolakodásnak megkérlek, hogy nem-e jelölnél be facebookon ( a nevem: Devlish Angel a profilképen én vagyok egy pacival), ott megbeszélhetnénk a részléteket chaten. Megértésed és válaszod köszönöm.

2012. dec. 2. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!