Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most lesz a lovammal az első...

Most lesz a lovammal az első versenyem. Rúg. Piros szalag?

Figyelt kérdés
Ti a rúgós lovatoknak a farkába szoktatok versenyre piros szalagot rakni? Hol lehet olyat venni?

2012. dec. 2. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem póni klubban csak elmondják, hogy mit jelent, viszont Parasztfalván sokan nem tudják.
2012. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp tegyél bele. Baj nem lehet belőle, ha valakit megrúg nem hibáztathatnak, és még dekoratív is.
2012. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tegyél! Rövidáru bolt, kézműves bolt, lehet lovasboltban is adnak, de szerintem a a rövidárus is tökéletes...


Szerintem ne fond bele, illetve ne végig, mert akkor azt hiszik majd, hogy csak csinosítgatni akarod vele a lovad... Ha csak úgy "hanyagul belekötöd" felül a répájánál a rövid kis szőrökhöz, akkor mindenki észreveszi, és eszükbe jut, hogy miért van, és senki nem hiszi majd azt, hogy díszíteni szeretnéd vele a lovad...


Esetleg ha valaki közel megy, szólj rá nyugodtan, hogy legyen szíves ne menjen a s*ggetekbe, nem szeretnéd ha megrúgná a lovad őket...

2012. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 9. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!