Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Állítólag minden eddigi...

Állítólag minden eddigi Twilight saga filmben feltűnt az Eclipse borítójáról oly ismerős vörös szalag. De az Eclipse filmjében nem. Az első két filmben hol tűnt fel? Mert én sokszor láttam őket, ám mégsem emlékszem rájuk.

Figyelt kérdés
Előre is köszi: Gagamania
2010. júl. 23. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nem a vörös szalag tűnt fel, hanem az adott rész könyv-változatának a borítóján szereplő tárgy/dolog.


1. Alma Edward kezében

2. Amikor Carlisle varja össze Bellát a Jasper incidens után, amikor elégti a véres gézt tulipánt formál. (Nagyon bele kell gondolni a tulipánt, mert elsőre nem veszi észre senki.:D)

3. Többször átnéztem a filmet és arra jutottam, hogy amikor a newborn vámpírok támadnak, akkor az egyik fán ot van Bella vére egy csíkban egy fán, na szerintem az a szallag, átvitt értelemben. De ez nem biztos!

2010. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 25. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. A szallag bella megtörtségét jellemzi. Hogy két felé kell szakadnia, választania kell az igaz szerelme, és a márik "szerelme" között. Nem hiszem, hogy a vére lenne az, de ki tudja :)
2010. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi. másik*
2010. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!