Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes megnéznem a Join-Up...

Érdemes megnéznem a Join-Up Alapozó Napot?

Figyelt kérdés
Lehetőségem nyílna, hogy ellátogassak Pataky Kata tanfolyamára, és választhatok, hogy erre az alapozó napra vagy pedig a lószállítóba vezetés kurzusra megyek el. Szerintetek melyik érné meg jobban, amit később is tudnék hasznosítani?
2012. dec. 5. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A lószállítósnak biztosan gyakorlati hasznát veszed (már ha valószínűsítjük, hogy valaha is fogsz problémás lovat lószállítóra felrakni), a join up-nak meg csak akkor, ha érdeklődsz az ezirányú suttogós répabotos kötőfékkel lovagolós dolgok iránt...
2012. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Parelli féle lókiképzésben viszonylag "otthon vagyok",és a Suttogó féle módszert is ismerem, szóval nem teljesen idegen nekem ez a dolog, de azt nem tudom eldönteni, hogy ezzel az egy nappal el érhetek e olyan szintű tudást, amit tudok akár mikor hasznosítani. Egyértelmű, hogy egy nap alatt nem tanulok annyit, mint egy egész tanfolyamon, csak nem tudom, hogy ez csak ismertető+egy, két feladat megtanítása, vagy pedig bevezető, hogy miről fog szólni, a teljes kurzus és nem tanítanak semmit. A lószállítós azért lenne jó, mert az tuti biztos hogy tudom hasznosítani, de ha tényleg tanítanak valamit join up alapozónapon, akkor az jobban érdekelne..
2012. dec. 6. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A csatlakozásig biztosan nem juttok el. Itt a program: [link]


Ha érdekel a téma és vannak kérdéseid talán jobban megérné ezt választani, mert igaz hogy te ingyen mész, de ennyi pénzért azért már elvárható, hogy néhány kérdésedre is válaszoljon Kata.

2012. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!