Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregszekrényt hol találok...

Nyeregszekrényt hol találok olcsón?

Figyelt kérdés
Itthonra kéne, mert nincs nyergesünk. Internetem amit találtam az mind 70 ezer fölött volt. Nekem elég egy egyszerű műanyag is, csak hogy legyen hova raknom a két nyerget. A lovardában láttam egy műanyagot, amit versenyre szoktak vinni, olyasmit szeretnék.
2012. dec. 7. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha megveszed az anyagot és csináltatsz.. 20-30Eből szerintem simán megvan és akár jó minőségű fából is csináltathatod.. (jó az kicsit drágább.. de vágod?!)
2012. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végső megoldásként gondoltam rá. De akkor akár fémből is meg tudjuk csinálni. Apu tud hegeszteni :D
2012. dec. 7. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Műanyag az még drágább is :S

Én is csinálni fogok, sajnos elég drágán adják. A style webáruházban árulnak házi gyártmányút, az kicsivel olcsóbb, de ha te csinálod, akkor még jobb.

2012. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!