Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 12éves vagyok és zsoké szeretn...

12éves vagyok és zsoké szeretnék lenni annyi érdekelne: -mi szükséges ahoz hogy zsoké lehessek, -hol találok zsokéképző iskolát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 17:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

segítsetek :)

a válaszokat előreis köszönöm ;)

2012. ápr. 2. 17:20
 2/15 anonim ***** válasza:

Bábolnán van ilyen iskola,megfelelő magasság kell

[link]

2012. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és mennyinek kell lennem maximum? :)
2012. ápr. 2. 17:43
 4/15 anonim ***** válasza:

menj el alagra munkalovasnak.... majd egy pár év múlva ha eljutsz arra a szintre akkor lehetsz zsoké! (egyébként én is zsokénak készülök ;) )

vagy van még a zsokésuli... de az középiskola szóval te még fiatal vagy ahhoz

mióta lovagolsz?

egyébként 20éves korod előtt ne is álmodj róla hogy zsoké lehetsz! mert úgysem engednének versenyezni....

addig meg bőven van időd... :/

ebből szeretnél megélni, hivatásszerűen? vagy csak hobbi célból szeretnél versenyezni a szabadidődben?

2012. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagybátyám is zsokénak tanult annak idején, neki Bábolnára kellett kimenni. Szilvásváradon is volt egy ideig, Alagon is. Végül nem zsoké lett, hanem lovász. Most egy lovasiskolában gondozó.
2012. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Keresd Pesten a Jerikó Keresztény Humán Gimnázium Széchenyi István galopplovas tagozatát.

[link]

Az lejjebb vannak elérhetőségek.

2012. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
menj ki alagra:) v Kincsemparkba:)
2012. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 3. 18:33
 9/15 A kérdező kommentje:
(4. kommentelőnek) 6 éve lovagolok biztos üléssel :)
2012. ápr. 3. 18:34
 10/15 x) ***** válasza:
83%
Szerintem előbb-utóbb meggondolod magad. 12 évesen minden kislány lovat akar meg zsoké akar lenni aztán mire 15-16 éves lesz már egyáltalán nem érdeklik őket a lovak. Mondjuk ez alól pont kivétel vagyok mert 10 éves korom óta lovagolok és most 20 vagyok... én is zsoké szerettem volna lenni kiskoromban, de változunk. Most oktató vagyok és keresztapámmal van közös istállónk. Talán neked is megváltozik majd a véleményed, de remélem te is ilyen kis kivétel leszel és folytatod a lovaglást :)
2012. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!