Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A pici lovak ugyanolyan...

A pici lovak ugyanolyan kiadásokkal járnak?

Figyelt kérdés
pl ilyen minipóni szoval őket is kell körmöltetni oltani patkoltatni nyirni stb? és az ára u.a az ellátási költség pl oltás mint a nagylónak? és a minipónira rálehet ülni ilyen 5 percre csak ugy minden nélkül?
2012. dec. 10. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Körmölés, illetve alanyi alapon számlázott dologk nyiulván ugyannyi, gyógyszer, amit testtömeg alapján adunk nyilván olcsóbb. Ráülni NEM lehet egy shetlandi méretű pónira, maximum nagyon kicsi gyereknek.
2012. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.ok csak kérdeztem.és mennyi az eltartása kaja stb per ho?
2012. dec. 10. 16:44
 3/20 anonim ***** válasza:
Minipóninak olcsóbb a körmözése ( bár attól függ de a legtöbb helyen olcsóbb ) Oltás is kevesebb mivel kevesebb kell neki mint egy nagy lónak. Nem lehet ráülni max 30 kilóig ülhetnek rá. Nekem van egy gyönyörű szép shetlandi csődöröm nyugis kis jószág. :) Gyerekeket tudok rajta lovagoltatni! Előtte mindig súlyt kérdezek mert azért féltem a drágámat. :) nyilván olcsóbb egy póni ellátása mint egy nagy lóé. DE nem sokkal.
2012. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekünk télire van 6 bála a nagy lónak meg a shetlandinak. Nálunk egy bála 6000Ft! Nyáron meg kaszálunk és hordjuk haza a zöldet tehát olcsóbban kijövünk.
2012. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor jobban megéri 1 nagylo?
2012. dec. 10. 16:48
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja kell zab meg kukorica is. 5000Ft/mázsa
2012. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm és 2 lonak mennyi kukortica kell? 1 évben?
2012. dec. 10. 16:50
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen mert azon tudsz lovagolni is és nem csak kicsik lovagolják hanem te is. Meg a pónit is csak sétáltatni tudod meg futószárazni. Szerintem jobban megéri a nagy ló. ( Bár mi is úgy voltunk, hogy 2 nagy ló..de rávettem apukámat, hogy szalagavatóra egy shetlandit szeretnék. Apu nincs kibékülve vele mert, hogy nem lehet vele semmit se csinálni. Elakarja adni de nem engedem neki. :) Csődör létére nagyon szelíd és kezes. :)
2012. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát nekünk van itthon bőven kukorica meg zab is sose fogyunk ki. :) Évente azért veszünk 4-5 mázsát mindegyikből. De nem szabad sokat adni nekik.
2012. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
és az 2 lonak elég? a nagylónak akarom a picit társnak de 2 nagyot nemtudnék lovagolni rendszeresen
2012. dec. 10. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!