Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a nagylovak 3 típusának...

Mi a nagylovak 3 típusának neve? miért betegedhet meg a shetlandi óni a túl bőséges tápláléktól? milyen a lovak látása? mi a befutó? hány éve szeliditette meg az ember a lovat?

Figyelt kérdés
SOS fontos! ha csak 1 et is zudsz lécci ird le!
2012. dec. 15. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
mármind1
2012. dec. 15. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Befutó: Lóversenyben használt fogalom,célegyenes.Utolsó méterek.


Nagy lovak típusa? nem tudom mit értesz 3 típus alatt,lehet én vagyok hülye. Ha a vérmérsékletet nézzük 2 típus létezik:Meleg,és Hidegvérű. Utobbiak általában mezőgazdaságban használatosak esetleg kocsizásra ,még a melegvérűek nyereg alatt ,sportolásra,lovaglásra főként.


Látás: Ami közvetlenül az orra,valamint az első lába előtt van és közvetlenül mögötte azt nem látja holt tér.Oldalra ,mind a két irányban külön-külön egyik szemével lát . Az előtte lévő Távolabbi dolgokat egyszerre látja mind a két szemével.

2012. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

befutó, látás=Lóerő válaszával

nagylovak típusa: hidegvvérű, melegvérű és ritkán külön szokták venni a nemesvérűt. pl: arab telivér, angol telivér

2012. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm már kész a játék megnyerteem :)
2012. dec. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!