Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik 180cm-es villanypászto...

Létezik 180cm-es villanypásztor cölöp?

Figyelt kérdés
Olyant keresek,de nem találok sehol...a műanyag leszúrhatósra gondoltam

2012. dec. 30. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Előre gyártott műanyag cölöp nem jó lóhoz, mert könnyen kidönti. Fa oszlop kell és nem kell 180cm, elég 130-150cm a föld felett, mert megtanulja, hogy ne menjen közel.
2012. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

fa kilőve sajnos mert nem a mienk a tanya és eladó,ha meg hírtelen költözni kell nem tudom hova rakni a cölöpöket otthagyni meg nem akarom.

Kell a 180cm,mert kancám van és csődöröm

2012. dec. 30. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha erős a pásztor, nem fogja kidönteni a ló a műanyagot sem, mert nem fog a közelébe menni, nem szereti egy ló se, ha megcsapja az áram!

Ez 160-as, de jónak tűnik - hacsak nem extrém szívesen ugrik valamelyik lovad, elégnek kellene lennie a 160cm-nek. (Nekem mondjuk nagyon jó fej csődöröm van, ő nagyon tiszteli a pásztort, neki elég a 120-as, pedig tud ugrani.)

[link]

2012. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kancád van meg csődöröd milyen van még? xD
2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi,de a nagylovasban én is néztem már 160cm kicsi sajnos ,mert kihajol rajta és csipkedi a kancát....kicsit csődörös a lelkem :D villanypásztort tisztelve van :)
2013. jan. 6. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyj a két karám között másfél méter helyet üresen, akkor hiába hajol ki.
2013. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!