Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyát bármilyen módon...

Vemhes kutyát bármilyen módon károsíthat-e, ha a villanypásztor megcsípi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. hisz csak egy kis áram ütés.. lezsibbad de 20 perc és nem is emlékszik rá (így voltam én is) :D
2012. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az utolsó időben simán elvetél tőle
2012. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 terhesen megcsapott a villanypásztor?
2012. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég minimális az az áramütés (normális esetben), szóval hacsak nem közvetlenül a hasán csípte meg, szerintem semmi baja nem lesz tőle, de azért erre nem tennék fel pénzt, sose lehet tudni...
2012. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem károsíthat, ha kutyára van méretezve, hiszen ennyi erővel mondjuk egy ijesztéstől vagy mástól is elvetélhetne, mert maga az áramütés nem jelent nagyobb stresszt a szervezetnek.
2012. márc. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsók, nagy butaságot írtok. lehet,hogy kutyára van méretezve,de nem vemhesre. (ésáltalában kutyára se,hiszen a trafók nem kutyára,nagy állatra méretezettek)Az áramütés (ez ugye nagy feszülstég kis áramerősséggel. Összhúzódást indikál ami megindíthatja az idő előtti ellést.
2012. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a válaszolók közül hányat vágott már meg villanypásztor, de én kaptam már, anno még 40 kilós koromban. Átbújtam alatta, és vállal felnyomtam, kaptam vagy két lökést, mert először azt se tudtam, mi ez. Ilyen alapon simán meg kellett volna állnia a szívemnek.
2012. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első vagyok nem voltam terhes akkor épp 13.. és mentem be alovakhoz. :D
2012. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!