Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek villanypásztor...

Szerintetek villanypásztor hatásos?

Figyelt kérdés
ha villanypásztorral 1 nagy, füves terület el lenne kerítve egy német juhász nem szökne ki?
2010. júl. 13. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem a Németjuhász amúgy sem egy szökős kutya, de minden bizonnyal hatásos lenne..
2010. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen átugraná vagy átmenne alatta. Hacsak nem 20 cm-s sűrűséggel futnak a szálak 2 méteres magasságig legalább.
2010. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én csak 3 szálra gondoltam...xd egy nagyon alacsonyan, egy közepesen, és egy magasan... lehet ha párszor megcsípné akkor félne közel menni, nem?xd
2010. júl. 13. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van villanypásztorunk és hidd el, hogy bármelyik állat megtanulja egy szökési kísérlet után, hogy a villanypásztor nem játék.

Egyébként arra kell különösen figyelni, ha illuminált állapotban érsz haza, nehogy belegabalyodj, mert nagyon nagyon fájdalmas.

De fontos, hogy ha 30000 alatt vásárolsz villanypásztort, akkor az pénzkidobás. Semmi ereje nincs.

2010. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Nálunk is hatásos. Egy idő múlva be sem kell kapcsolni, mert senki nem megy a kerítés közelébe.
2010. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk olyan derékig ér a legfelső és a német dog keverék kutya (aki nem kicsi) nem ugorja át, sőt kerüli és már be sem kell nagyon kapcsolni, mert tart tőle. Én is fogtam már meg, nem vészes, egy kis csípés, de annyi pont elég! :)
2010. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
55%
Én le szoktam ellenőrizni, hogy működik -e úgy, hogy megfogom. Kis tűszúrás. De mikor beleléptem a tankcsapdába, amit a kutyáim rejtettek el a kapunál és teljes terjedelmemmel nekizuhantam úgy, hogy a fém lakás és kocsikulcsok is a kezemben voltak, akkor azért én is hasonló módon felüvöltöttem, ahogy a kutyáim szoktak.
2010. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!