Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit gondoltok róla?

Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qLiwgzKpzww&feature=youtu.be


[link]


Csak szerintem sok egy olyan lóért több mint fél millió, akinek szülei ismeretlenek, 90 cm-ig ugrottak vele?...


2013. jan. 1. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem sok, mondjuk nekem az nem igazán tetszik ahog a videón lovagolták, de attól még lehet jó ló.
2013. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, milyen lovat találsz ez alatt? Nagy szerencse kell ahhoz, hogy 300.000 környékén kifogj egy normálisan lovagolt, épeszű, egészséges fiatal lovat. Ez egy jópofa kis ló, sokmindenre nem jó, de hobbira igen, kis libakergetőkön el lehet vele indulni. Szerintem megérhet ennyit annak, akinek erre van szüksége.
2013. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

550-ért lehet találni jobbat.


Csak 1 példa....: [link]


Pár hete felhívtam, ha most megvenném 450-ért odaadnák. És taláán egy picivel többre jó mint "libakergetésre".

2013. jan. 1. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
És az nem furcsa neked, hogy tisztavérű német sportlót adnának 450-ért (ami herélt, tehát tenyészértéke 0)? Nézd meg a többit. Aminek kinn van az ára az vagy nyers 4 éves méncsikó 850.000-ért vagy lovaglásra alkalmatlan kanca, az összes többi egymillió felett, úgyhogy ennyit arról, hogy mennyire tűnik jó vételnek egy 450-ezres német sportló...büszke lehetsz arra hogy megtaláltad.
2013. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden annyit ér, amennyit adnak érte. :-)

A lóárak nagyon vegyesek, tény, hogy most sokért eladni lovat max. nagyon extrát lehet. Takarmányárak az egekben, horrorisztikus a bértartás, rengeteg az eladó ló.

Ez a lovacska valószínűleg nem lesz európai szintű ugróló, de kellemes, jó természetű, tisztességgel belovagolt lovacskának tűnik, ami egy hobbilovas számára, aki egy szeretett, dédelgetett, kellemes és megbízható lovacskát szeretne magának, sokkal többet ér, mint akámilyen felmenői háttér.

A kiírt árról pedig annyit: alkudni általában lehet. Én is vettem már 550-re kiírt lovat 350-ért, s még a teljes felszerelését (Popovics nyereg, kantár, ínvédők, kötöfék, stb.) is vele adták. :-)

2013. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!