Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kalciumot kell vennem a...

Kalciumot kell vennem a lovamnak, bármelyik patikában vehetek ennyi mennyiséget? Létezik Müller -féle Kalcium? .

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyámnak kellett kálcium. A doki felírta receptre a calcimuskot. az adagolását is neki kell meghatározni...bár a lovaknak lehet van kifejezetten ilyen táplálék kiegészítő...nem tudom.
2013. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első vagyok...azt még elfelejtettem, hogy a saját orvosoddal is felírathatod,, de havonta csak egy dobozzal írhat fel!
2013. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az én orvosom egy elfoglalt ember.. ha én nem zaklatom,a mai napig nem tudom hogy mizújs a lovam lábával.
2013. jan. 3. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az ember bemegy egy patikába és kérdez.
2013. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ahm...de okos vagy...tényleg?! Nem azt kértem hogy nézzetek hülyének,nem azért írogatok ide!! Nyilván ha nem reggel 8-du.19h-ig gályáznék,talán kivitelezhető lenne ez a dolog.Tehát,ha nem menne segítek: 6h:ébredés,7h:indulás melóba,8-19h gálya...19.30 go home,jah útközben sehol patika..

Annyira elegem van a asshole emberekből...de ha segíteni nem tudsz,akkor qrvára ne oszd az észt.Jó?!

2013. jan. 8. 16:46
 6/11 A kérdező kommentje:
TEHÁT A KÉRDÉS ÚJRA:Van Müller féle kalcium?Mert erre nem kaptam még választ...
2013. jan. 8. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Leterheltségedet érzékelve tök mindegy, hogy van-e, vagy nincs-e, meg hogy hol lehet kapni, úgyse tudnád megvenni, mert nem érsz rá... Apropó: és mikor lovagolsz?
2013. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok... Ezt találtam: [link] bár azt nem tudom, hogy ezt lehet e adni lónak, vagy sem, illetve azt sem, hogy ha igen, akkor milyen adagban...
2013. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy itt van még ez is: [link] , amúgy nem az állatorvosodra gondoltam, hanem a háziorvosodra, hogy irass fel vele calcimuskot...ha te nem is érsz rá elmenni, akkor esetleg megkérhetsz valakit (családtagod, barátod stb.)
2013. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7-nek üzenem,szerintem ezekhez a dolgokhoz nem gondolnám hogy közöd lenne.
2013. jan. 10. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!