Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Airport Ranch lovarda? Tapaszt...

Airport Ranch lovarda? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Én a IX.kerben lakom és régóta szeretnék lovagolni. Halottam erről a lovardáról és megfelelő lenne, mert nincs annyira messze. És LEHET, hogy nem olyan drága, mint a többi, ahol nem egészen 1 óra 3000-3600Ft. A honlapon viszont ( [link] ugyan kint vannak az árak, de nekem nem egyértelmű, hogy 50 perc lovasOKTATÁS 2500Ft (csodálkoznék :)) vagy lovaglás azoknak, akik már tudnak lovagolni (???). Ha nem az oktatás annyi, akkor esetleg tudnátok olcsó lovit írni (lehetőleg Pest megyében)? :)

Előre is KÖSZÖNÖM! ^_^



2013. jan. 3. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem Csömör a tuti... Oda is gyorsan ki lehet jutni :3
2013. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd annak is utána nézek :)
2013. jan. 11. 19:47
 3/4 anonim válasza:
Úgy van, hogy 25 perc 2500 forint, tök mindegy, hogy osztályban, vagy futószáron, az ár fix, és lehet 50 perc, amit egyébként csak haladóknak ajánlanak, kezdőknek kicsit sok idő, de ha valaki nagyon akarja, akkor azt is lehet, az 3000 forint. Amúgy nagyon ajánlom, nagyon jó lovarda, és kedvesek az emberek is, tök jól meg lehet tanulni lovagolni
2014. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pest megyében én a Viski lovasudvart tudom (Szokolya). 60 perc 2500 Ft, és nem csak felülsz-leszállsz a lóról/ra, hanem mindent megtanítanak:

lópucolás,

patakaparás

nyergelés,

kantározás,és még sorolhatnám!

A lovak nyugodtak, mindegyik egy külön egyéniség :), jól tartják őket. Az oktatás a lehető legjobb! Sok helyen voltam már Pest megyében, de ez a legeslegjobb!

2014. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!