Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akadémia Lovasiskola. Vélemény...

Akadémia Lovasiskola. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jött be, 1x voltam, több éves tapasztalattal a hátam mögött, a hozzáértés hiánya sugárzott az "oktatókról". kezdőként ez lehet h nem feltűnő, de így elég durva volt.
2012. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szóval nincs színvonal.... ? ?:D
2012. dec. 23. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Én úgy láttam, lehet h másik oktatónál volt, bár az alapján, amit mástól hallottam, az összes elég gáz.

(ismerősöm ott kezdett, ahelyett h megtanították vna a csizmasegítségek korrekt adására, adtak rá egy bökőt...)

2012. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jézusom........ :oo
2012. dec. 23. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Nehogy oda menj! Ültem egy lovon(tapasztaltabb vagyok) és neki ment az akadálynak utána megkérdezte az egyik srác:Mivan nem ugratni jöttél??

-Nem!

Egyszerű osztályba.

Nagyon bunkók.

2012. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Én már oda járok 2 éve, és IMÁDOM. Ott tanultam meg lovagolni, és még mindig oda járok. Nekem bejön.

12L

2012. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Annus Tímeához csak is,személyesen ismerem,Ő tanít és jól érthetően magyaráz!!
2012. dec. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

én ott kezdtem, mindig más oktató, befásult lovak, teljes gáz volt. aztán kb egy fél év után elmentem egy másik helyre, ahol nem lefásult iskolalovak voltak. kiderült, hogy sem tanügetni nem tudok, sem lovat irányítani. kidobott pénz volt.

volt olyan oktató, aki felültetett a lóra, szerencsétlen már csukott szemmel csinálta a patanyomgyakorlatokat.. de az oktató semmit nem javított, sem ülést, sem tartást, semmit.

2012. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, akkor nem megyek oda.........

Aki ott vakahol 12 lány volt...... Nem Mimi vagy Kinga a neve? ..........

2012. dec. 25. 16:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajjjjjj... keress más helyet szerintem.
2012. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!