Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kedv kérdése vagy valami...

Kedv kérdése vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés
A lovamnak (western ló) a versenyen majd kicsit kell ugrania.Most gyakoroltunk futószáraztam,de mindent lerúgott.Pedig csak cavaletti "ugratók" voltak. Lehet,hogy csak kedve nem volt,vagy velem volt a baj vagy esetleg komolyabb?
2013. jan. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

lusta a ló, nem veszi komolyan a feladatot

az enyém is olyan, hogy ha lusta dög, akkor cseszik az ugrásra és képes az 120-at is leverni, holott 150-t is ugrott már

2013. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szabadon 1 m-t illetne minden lónak megugrania. Biztos hogy jó távolságokat állítottál be?

az enyém mondjuk olyan, ha nagyon kicsi az "ugrás" ilyen 30 cm, azt észre se veszi...

2013. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Talán lusta, és te nem vagy elég határozott. Amikor ráviszed az akadályra akkor fújd fel magad energiával, húzd ki magad, nézzd szúrósan, húzd közelebb magadhoz és hajt oda határozottan a futószárral, ha ezután se ugrotta át (amit kétlek) akkor hozzá is érhetsz a futószárral. Had tudja, hogy nem játszadozhat veled.
2013. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, miért lettem lepontozva? egy ló azért veri le az akadályt, mert szarik nagy ívbe a feladatra
2013. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, de ki lehet hívni az orvost, hogy nézze meg, hátha a lábával van gond
2013. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!