Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyit ér ez a...

Szerintetek mennyit ér ez a ló a tudása alapján?

Figyelt kérdés

Most itt nem arra vagyok kíváncsi, hogy "annyit ér, amennyit adnak érte".

Légyszi csak olyanok írjanak, akik értenek is hozzá, nem csak a lóhoz, hanem az értékéhez is. Köszi!

[link]


2013. jan. 3. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

jókat hallottam róluk, bár nem tudom származás miért nincs feltüntetve, ettől függetlenül megérheti az árát.

egy korrekt belovaglás is nagyon sokat nyom az áron.

2013. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mindaz igaz, amit leírtak róla, nagyon kellemes paci lehet! Inkább még azon csodálkozom, hogy nem többet kérnek érte. Kíváncsi lennék az egészségi állapotára, meg élőben megnézném a lábait, képek alapján hosszúnak tűnik a csüdje, s ha tényleg az, problémás lehet a későbbiekben.
2013. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a lónak nem a tudásáért kérnek ennyit (mert csupán alapképzést kapott), hanem a potenciálért, amit látnak benne, ám azt ki is kell tudni hozni belőle. Ennyiért vehetsz olyan lovat, ami már bizonyított és az nem csak mese, hanem tény.
2013. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!