Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok ez alapján a...

Mit gondoltok ez alapján a kép alapján a lovasról és a lóról?

Figyelt kérdés
[link] Mindenféle észrevétel érdekel.

2013. jan. 5. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egész jó.A láb jöhetne kijjebb a kengyelből(lábujjak mögött legyen)hogy jobban tudjon rugózni a boka.A kezed is jó,végre egy lovas akinek áll az ökle..de lehetne lazább,vagyis "lélegezzen"a ló szájával együtt.Merevnek látszik kissé.Egyébként nem rossz.;)
2013. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen és egy icipicit lejjebb a kezek,de jó helyen van,nyereg előtt,de mar fölé.Ügyes...kitakarhatod magad . ;)
2013. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja a lóról nem írtam.Semmi extra,haflingi kanca,sztem kikötő sem kell rá ha nem hagyod kinyúlni ;) a kezeid által akkor csak góc rajta,eggyel több szíj.Enged előre,jó lesz az.Látszik valamennyire,ha lehetőség nyílna,akkor szépen kinyújtózna.:)
2013. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem túlságosan értek egyet az előttem szólóval... Kissé előre vagy dőlve és a ló súlypontja is elöl van. Ki van feszülve, tátog.. Kéne rá egy alsó orrszíj. A kikötő szerintem is fölösleges először tanulj meg anélkül lovagolni. A kengyelbe tényleg kicsit be van csúszva a lábad, de nem vészes, a lábujjpárna alatt kell lennie. Nem rövid egy kicsit a zabla szíj? Esetleg nem nagy a zabla ennek a lónak a szájába? De egy kép alapján nem lehet biztosra mondani semmit, lehet hogy tök máshogy van mint ahogy ez alapján látszik. Ezt vagy élőben, vagy videóról a legkönnyebb. De ha van edződ és jó az az edző, akkor ő látja a hibáidat és segít kijavítani azokat.
2013. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég korrekt az összkép amennyiben kezdő lóról és lovasról van szó. A kéz kicsit lehetne lejjebb és tarthatná rugalmasabban a szárakat, mert a képen húz, a ló pedig nem enged tarkóban, csak kinyitja a száját. A súlypontja az elején van, de mivel nem ismerjük a képzettség fokát ez önmagában semmit nem jelent. Talán ha a lovas kicsit hátrébb vinné a súlypontját és mélyebben beleülne a nyeregbe könnyebben engedne a ló.
2013. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előre dőléssel végül is én is egyet értek,de nem teljesen oldalról van fotózva,így csalóka lehet.Az egyenesnek valóban meg kéne lennie,szerintem nem csikó belovaglásáról lehet szó,ezért felesleges a könnyített ülés.Azt pedig hogy leüléskor mennyire ülsz mélyen,ebből a fotóból nem igazán lehet kivenni.Nem vagy reménytelen eset,az biztos.
2013. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy az egész lovast úgy ahogy van még lemerevedett állapotban hátrébb dönteném. Lábszár egy kicsit előrébb. Hát hátrébb. Kezek lentebb, vállak kisit nyitottabban, láb egy kicsit kintebb a kengyelből. De látom mivel kikötővel lovagolod ezért még kezdő vagy. Szóval ahhoz képest nagyon szépen lovagolsz. És amikor írtam leginkább szőrszál hasogatás. Bár tényleg dőlhetsz még hátrébb.
2013. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a ló az meg az elejére van esve, mondhatni ki akar bújni az zabla alól, vagy téped a száját. ajánlanék csikózablához egy zabla gumit, mert becsípheti a lónak a szájaszélét.

Ja azt még elfelejtettem írni, hogy a fedett kéz az hiba. Fel állítod a kezed és pöpec vagy. :D

2013. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az előredőlés nem biztos, hogy hiba. Több helyre járok lovagolni, és volt ahol azt mondták dőljek előrébb. Igaz az már szerintem inkább a díjugratásra szakosodás volt (ugyanis én valami díjugrató szerű lennék :) ) Legtöbb helyen tényleg azt kérnék, hogy dőlj egy kisit hátrébb. Még a ló tátogatása ami nagy hiba, az több okból is lehet, amit persze képről nem lehet megállapítani.
2013. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én díjugrató vagyok, előrébb dőlni max akadály fölött, könnyítés közben kell. Ha ülsz a nyeregben akkor rendesen kell ülnöd különben a kifejezetten zavarod a lovadat nemhogy összhangot teremts vele.
2013. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!