Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?

Mit gondoltok erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 5. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt már megkérdezte valaki az elmúlt 2 napban, rémlik hogy olvastam, keress vissza.
2013. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gyönyörű, fiatal, és nem is olyan nagyon drága. :)
2013. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a valaki én voltam, de nem véleményt kértem, csak hogy szerintetek mennyit ér.
2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A te voltál, akkor olvasd át a szabályzatot, mert nem lehet egy kérdést kétszer kiírni erre az oldalra.
2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg neked kellene gondolkozni azon, amit olvasol, mert félreértettél.;)

Ezt a kérdést nem én írtam ki, és én nem is ugyan ezt kérdeztem. Én azt kérdeztem, hogy mennyit ér ez a ló, a kérdező meg, hogy mit gondoltok róla. De igen, nekem kell elolvasnom a szabályzatot.

2013. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj elnézést azt hittem a kérdező írta ezt a választ. Nem kell rögtön leharapni a fejem lehet normális stílusban is válaszolni... De lehet hogy ez csak nálunk divat ;)
2013. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki harapta le kinek a fejét...;)
2013. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez jo
2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szép, még fiatal, az jó pont, hogy herélt, szép a mozgása, származási lapja lehetne, de azon kívül szerintem egész jó paci, esetleg kicsit szűken hordja a fejét, de ezen hosszabb szárral lehet javítani

2013. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!