Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hülyeség tél közepén lovat...

Hülyeség tél közepén lovat vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 06:09
 1/7 Emyke031 ***** válasza:
Sosem hülyeség. :)
2013. jan. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem! :)
2013. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Egyáltalán nem az, hiszen a hobbilovak általában sokkal olcsóbbak. Ha nem most kell megvenned neki a takarmányt akkor anyagilag jobban kijöhetsz mint nyáron, ha van jó jó talajú pályátok akkor lovagolás szempontjából nem számít az évszak.
2013. jan. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi tavasz elejen vettunk lovat, szerintem pont jo. Foleg ha versenyzel akkor jobb is most, mert ossze szoksz vele mire kezdodik a nyitott verseny. En ugy kellett a lovammal versenyre menjek hogy 2 hete volt nalam. Persze ennek az volt az elonye hogy ki tudtam probalni versenyen is mielott megvettuk. Ha van fedeles a lovardaban akkor szerintem tokeletes az idopont! :)
2013. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tél végre lejjebb mennek a lóárak, mert drága a takarmány. Szóval nem hülyeség, de a takarmányt érdemes már előtte nyáron beszerezni, mert pl környékünkön alig találni eladó szént, mert elég gyér volt az év, aki meg eladja, az is drágán.

Persze ha bértartásba megy, akkor kb mindegy. Nem hülyeség a lóvétel, csak vigyázz át ne verjenek, mert ilyenkor valaki csak korlátozott kipróbálást tesz lehetővé a fagyott talajra hivatkozva.

2013. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor lejjebb mennek az árak, nem hülyeség most megvenni :)
2013. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! :)
2013. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!