Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat szeretnék venni de nem...

Lovat szeretnék venni de nem tudom hogy kell vásárolni?

Figyelt kérdés
Képességei: hobby,kisebb akadályt átugrani) és terep
2012. márc. 17. 15:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
61%
??????? mi ez a képességei? valami felsorolás, vagy megjegyzés? hol a zárojel eleje? hogy kell vásárolni? kiválasztod mit akar és odaadod érte a pénzt. hány éves vagy? mert az iráskészségedböl itélve 10-12 éves kislány lehetsz, szüleiddel beszéld meg, mert ha ennyire értesz hozzá h azt sem tudod hogy vagy honnan kell lovat venni, semmiképp nem ajánlanám.. de normális ember nem is ad el gyereknek, vagy olyannak aki nem ért hozzá
2012. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a lovasok.hu keresőt, ott lehet így "kategóriára" keresni, hogy hány éves, esetleg fajtát is, korát, árát, méretét -tól -ig, vagy ha van ismerősöd, aki lovas, vagy lovakkal kereskedik, szóval valaki ismerősnek eladó lova, akkor ott...


Ha "kiválasztottál" néhányat, felhívod őket, és mindenképp elmész megnézni és kipróbálni edzővel, tapasztalt lovassal, vagy ha elég tapasztalt vagy, akkor te próbálod ki. Javaslom, hogy vedd fel a lábait, nézd meg jól, ha van rá lehetőség, te ápold, hogy ezekkel is képben legyél, hogy úgy milyen, mert hiába egy álomló, ha ápolásnál meg felrúg...


Aztán ha kiválasztottál egyet komolyan, vagy többet, ami tényleg megfelel neked minden szempontból, azt állatorvossal is megnézeted, hogy nincsenek-e rejtett "dolgai", lábai rendben vannak-e, stb...



És ami még nagyon fontos, hogy nem szabad elkapkodni, lehet, hogy fél évig nem találsz megfelelő lovat, de mindenképp csak azt vedd meg, ami tényleg neked való, ne azt, amire csak rá lehet fogni, hogy jó lesz ez...

2012. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
bocsi a fölsőt ne vegyétek figyelembe
2012. márc. 17. 15:58
 4/35 A kérdező kommentje:

11 vagyok a szüleimmel már ezt meg beszéltük azt mondják keressem én a tökéletes lovat.


140-146 cm vagyok 30kg a családdal beszéltünk a kisbéri félvérről meg a haflingiről

2012. márc. 17. 15:59
 5/35 A kérdező kommentje:
kb 90000ft-130000ft-ig az ára
2012. márc. 17. 16:01
 6/35 A kérdező kommentje:
Ha lovat veszünk állat dokit is viszünk magunkal és ismerőst aki ért a lovakhoz am nincs edzőm a barátnőmmel és az apjával tanultunk egyszerre lovagolni ezt csináljuk 3-4 éve
2012. márc. 17. 16:02
 7/35 anonim ***** válasza:
kisbéri univerzális ló,nekem ők a kedvenceim,tökéletes hobbi ló,terepre is akár jó lehet,akadály ugratásra is,sőt díjlovaglásban,esetenként militaryban is megállja a helyét.A haflingit én nem ajánlom.
2012. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
mellesleg egy ló óriási felelősséggel jár
2012. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
megint te vagy..?? 3. kérdés.. a kérdésre a válaszom h 130 000 ft-tért nem fogsz egészséges lovat találni. min a 200 000 ft. de annyiért is nehéz jót találni.
2012. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Tudom.Nem kell mondani.
2012. márc. 17. 16:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!